Mąż Joanny Krupy zdradził, co najbardziej lubi Asha. Rodzinne zdjęcie podbija serca internautów

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, chętnie dzieli się zdjęciami z pobytu w Polsce na swoim Instagramie. Tym razem zdradził, co najbardziej lubi Asha. Rodzinne zdjęcie zbiera komplementy od internautów.

Joanna Krupa, chociaż mieszka w USA, karierę robi również w Polsce. Kilka tygodni temu przyleciała do ojczyzny, by wziąć udział w nagraniach, do nowej edycji Top ModelPrzez pewien czas jej córeczka Asha przebywała pod opieką taty w Kalifornii. Jednak jej mama tak bardzo tęskniła, że postanowiła polecieć po nią do Los Angeles. Na początku lipca wylądowały na lotnisku Chopina w Warszawie. Gwiazda tą szczęśliwą wiadomością podzieliła się na Instagramie. Pochwaliła się relacją, w której jej córeczka kradnie uwagę.

Obecnie w stolicy przebywa również mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, a jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o tym, że jest też jej mama Jolanta i siostra, Marta Andretti.

Zobacz także: Krupa na spacerze z Ashą. Zabrała ze sobą niezwykle oryginalny gadżet, który ułatwia jej opiekę nad córką

Nunes bardzo chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z Polski. Wiadomo, że bardzo mu się podoba ojczyzna żony i rozsmakował się w pierogach. Tym razem Douglas zdradził, co najbardziej lubi Asha.

Mąż Joanny Krupy zdradził, co lubi Asha

Joanna jest w trakcie nagrywania kolejnego sezonu programu Top Model. Prace na planie show nadal trwają, a gwiazda od kilku tygodni mieszka w Polsce. Krupa wyjechała z USA, by pojawić się w pracy. Najpierw przyleciała do Polski sama, a później dołączyli do niej mąż Douglas i córeczka. Jest to dla całej rodziny już kolejna wspólna wizyta w ojczyźnie modelki. Paparazzi nie odstępują ich na krok, a ostatnio przyłapali szczęśliwą rodzinę na spacerze po warszawskiej Starówce.

Douglas Nunes także chętnie dzieli się zdjęciami z pobytu w naszym kraju. Właśnie opublikował fotografię, która została zrobiona w tramwaju. Jak się okazuje, Asha bardzo lubi podróżować tym środkiem transportu. Joanna z córką i mężem wybiera więc właśnie taki sposób przemieszczania się. Pewnie mało kto domyśliłby się, patrząc na tę przemiłą rodzinę, że to gwiazda Top Model i jej najbliżsi.

Z kolei z Instastory Asi możemy się dowiedzieć, że Asha bardzo lubi smak lodów jagodowych, zupełnie tak samo jak jej znana mama. Słodko? Zajrzyjcie do galerii, bo dziewczynka to prawdziwy cukiereczek.


Asha lubi jazdę tramwajem

Asha lubi jazdę tramwajem

Asha lubi lody jagodowe

Asha lubi lody jagodowe

Joanna Krupa z rodziną w Polsce

Joanna Krupa z rodziną w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×