Szukaj

Joanna Krupa wróciła do Kalifornii. Pokazała słodkie zdjęcie z córeczką, ale opis nie napawa optymizmem

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa wróciła do Kalifornii, o czym już jakiś czas temu poinformowała na Instagramie. W poniedziałkowy wieczór dodała nowe zdjęcie, na którym towarzyszy jej córka, Asha. Opis nie napawa optymizmem.

Joanna Krupa przez kilka tygodni przebywała w Polsce. Realizowała zdjęcia do nowej edycji Top Model. Efekty już można oglądać na antenie TVN-u. Gwiazda, gdy kończyła pracę, nie wracała do pustego mieszkania. Czekali tam na nią mąż Douglas Nunes Asha.

W trójkę spędzali niemal każdą wolną chwilę. Odkrywali uroki polskiej kuchni, o czym modelka poinformowała w sieci. Było to ich pierwsze wspólne wyjście od czasu wybuchu pandemii, co podkreślała w opisie pod jednym ze zdjęć:

Pierwsze wyjście z Asha od pandemii. Super uczucie ze przez chwile nie mieliśmy maski, bo siedzieliśmy na zewnątrz.

Joanna Krupa wróciła do Kalifornii. Pokazała zdjęcie z córką

Nagrania dobiegły końca, a Krupa wraz z bliskimi wrócili do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda w poniedziałkowy wieczór dodała nowy wpis na Instagramie. Pozuje tuż przed kamerą, za nią znajduje się Asha, która bawi się w kojcu z zabawkami. Chociaż zdjęcie jest niezwykle urocze, opis nie napawa optymizmem.

Jesteśmy w domu podczas tych strasznych pożarów, które powodują złą jakość powietrza na zewnątrz. Modlitwy dla Kalifornii — podkreślała gwiazda w opisie.

Internauci nie pozostawiają zdjęcia bez reakcji. W komentarzach komplementują rodzinny kard, piszą, by mama z córką się trzymały w tym trudnym czasie:

  • U nas ciepło. Ostatnie podrygi lata, takie babie lato. Cieszę się ze wrzesień jeszcze taki. Człowiek od razu ma sile do działania.
  • Trzymajcie się bezpiecznie Joanno. Asha jest taka urocza.
  • Ale ta twoja córeczka podobna do Ciebie Asiu. Śliczności.
  • U nas w Kanadzie czuć dym. Bądźcie bezpieczni.
  • Cudna i przesłodka. Trzymajcie się dzielnie!

Warto dodać, że zachodnie stany USA od kilku dni zmagają się z pożarami. Dym w Kalifornii jest tak gęsty, że niebo przybrało odcienie czerwieni i pomarańczy.


Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z mężem i córką w restauracji

Joanna Krupa z mężem i córką w restauracji

Dodaj komentarz

  • GośćD.a. pisze:

    miło jest zobaczyć szczęśliwą rodzine bo dzisiaj to wielka rzadkość jest Duglas jest fajny facet Bardzo sympatyczna rodzina z was Asia ten mój obrazek z kwiatuszkami no wiesz to pamiątka jest i bede robił tak żeby kiedyś trafił do was a na razie niech wisi u mnie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×