Szukaj

Córka Joanny Krupy zapozowała do selfie. Tak słodkiego zdjęcia jeszcze nie miała

Córeczka Joanny Krupy - pierwszy manicure

Córeczka Joanny Krupy - pierwszy manicure

Joanna Krupa z córką pozują do selfie. Douglas Nunes uchwycił żonę i małą Ashę podczas wspólnej zabawy telefonem. Widok jest czarujący.

Joanna Krupa w wieku pięciu lat wyjechała z mamą i młodszą siostrą do Chicago. Tam rozpoczęła się jej edukacja. Najpierw w Mary Lyon Public School, a potem w Steinmetz High School. Jakiś czas później rodzina przeniosła się do Los Angeles. A tam już było z górki. Zajęcia z baletu i modelingu szybko przyniosły efekty. Choć początki były chyba trudne, skoro w pierwszym programie Joanna wystąpiła pod pseudonimem Regina Bartkowski. Był to reality show Zostań laską Snoop Doga (Girls Gone Wild).

Pod własnym nazwiskiem urocza Joanna zaczęła występować po operacji powiększenia piersi. I szybko zyskała sławę jako doskonała fotomodelka. Magazyny na wyścigi zamieszczały ja na okładkach. Glamour, Playboy, CKM, FHM, GQ, Cosmopolitan, InStyle, Maxim i wiele innych, niektóre nawet po kilka razy szczyciły się obecnością Joanny na tytułowej stronie. Nic dziwnego, że piękną rodaczką zainteresował się TVN.

Joanna Krupa: życie prywatne ważniejsze od kariery

Od 2010 Joanna Krupa jest jurorką i gospodynią polskiej wersji show dla marzących o wielkich modowych wybiegach. Szybko zyskała rzeszę fanek i fanów. Nie tylko swoją urodą i wdziękiem, ale także, a może nawet przede wszystkim bezpośredniością. Trudno ją podejrzewać o manipulacje, czy czysto PR-owe zagrywki.

Uśmiech dziewczyny z sąsiedztwa na twarzy pięknej fotomodelki stopiłby wszystkie wątpliwości. Oczywiście, sukcesy zawodowe, sława, pieniądze to są przyjemne składniki życia na świeczniku. Ale Joanna marzyła o czymś więcej. O rodzinie. O trwałym, stabilnym związku. O tym zwykłym, codziennym szczęściu, kiedy budzisz obok ukochanej osoby i dzięki temu twój dzień zaczyna się od razu robić fantastyczny.

Właśnie na to wszystko pewnie liczyła Joanna gdy w 2013 roku poślubiła francuskiego przedsiębiorcę, Romaina Zago. Wytrzymali w tej decyzji cztery lata. W lipcu 2017 otrzymali rozwód z powodu „całkowitego rozpadu pożycia małżeńskiego”. Ale już w marcu 2018 Joanna Krupa zaręczyła się z Douglasem Nunesem. W lipcu 2018 wzięli ślub w Krakowie.

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa z córką. Nowe, rozczulające zdjęcie

Wydawać mogłoby się, że młodzi małżonkowie będą chcieli nacieszyć się sobą i trochę poszaleć, zanim ustatkują się i pomyślą o powiększeniu rodziny. Nic bardziej mylnego. Całkiem niedawno, bo w listopadzie 2019, Joanna i Douglas zostali rodzicami.

Słodka Aaha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada. Joanna właśnie pochwaliła się porannym selfie ze swoim maleńkim szczęściem, dwu i pół miesięczną uroczą Ashą.

Mama uśmiecha się i wcale nie potrzebuje makijażu, a mała, zaciekawiona Asha podąża spojrzeniem za wzrokiem mamy. Pewnie zobaczyła na ekranie smartfona siebie i mamę.

  • Fajna malutka
  • Słodziaki dwa
  • Super – piszą fani.
  • Prawdziwa idylla – piszą internauci, którzy rozpłynęli się w komentarzach.

Autorem przepięknego zdjęcia jest mąż Joanny i dumny ojciec Ashy.


Joanna Krupa z córką pozują do selfie

Joanna Krupa z córką pozują do selfie

Joanna Krupa z córką na spacerze

Joanna Krupa z córką na spacerze

Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×