Mąż pokazał zdjęcia Joanny Krupy z córką. Niewyspana, bez makijażu, ale szczęśliwa jak nigdy. Wzruszeniom nie ma końca

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa niedawno urodziła śliczną i długo wyczekiwaną córeczkę Ashę. Modelka jest pełna zachwytu nad dziewczynką, podobnie jak jej mąż, który właśnie pokazał kolejne zdjęcie maleńkiej i jej mamy. Zobaczcie, jak wygląda modelka o poranku.

O ciąży Joanny Krupy wiedział cały świat, tak samo teraz, po narodzinach Ashy Leigh Nunes, cały świat obserwuje jak dziewczynka zmienia się w małą gwiazdę internetu. Jej rodzice nie szczędzą jej zdjęć fanom. Niedawno Douglas Nunes opublikował zdjęcie żony i córeczki o poranku, teraz już wiemy, jak naprawdę wygląda prowadząca Top Model.

Zobacz: Edyta Górniak oszalała na punkcie córki Joanny Krupy. „Jest podobna do…” A to zaskoczenie

Joanna Krupa o poranku – jak wygląda?

Joanna Krupa ponad tydzień temu urodziła córeczkę, Ashę Leigh. Od tego czasu jej mąż, Douglasa Nunes nie może się nachwalić żoną i córką. Prawie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia maleństwa i jego mamy.

Dzisiaj mąż Joanny Krupy opublikował na Instagramie poranne zdjęcie. Widzimy na nim mamę z córeczką jeszcze w łóżku. Uwagę przykuwa fakt, że Joanna Krupa jest bardzo naturalna z rozczochranymi włosami. Fotografia jest niezwykła, bo pokazuje prawdziwe macierzyństwo bez koloryzowania. Zmęczenie, niewyspanie, ale tez ogromne szczęście.

Zobacz: Wiemy, ile Joanna Krupa zapłaciła za poród i gdzie rodziła! Na ten sam luksus postawiły Madonna i Victoria Beckham

Douglas Nunes - Joanna Krupa o poranku

Douglas Nunes – Joanna Krupa o poranku

Joanna Krupa jest bardzo szczęśliwą mamą. Nie tylko jej mąż publikuje zdjęcia córeczki. Również modelka niemal codziennie dzieli się swoim skarbem na Instagramie. Mała Asha Leigh miała już pierwszy mnicure, odwiedzała ją też rodzina, a także przyjaciele. Rośnie mała gwiazda.

Zobacz: Siostra Joanny Krupy pokazała film z małą Ashą Leigh. Ten czarujący uśmiech rozczuli was do łez

[wp_quiz id=”781″]


Douglas Nunes - Joanna Krupa o poranku

Douglas Nunes - Joanna Krupa o poranku

Joanna Krupa - Asha pierwszy manicure

Joanna Krupa - Asha pierwszy manicure

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×