Szukaj

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji. Mąż gwiazdy opublikował rozczulające zdjęcie

Joanna Krupa nie ukrywa, że wraz z przyjściem na świat małej Ashy, w jej życiu zagościł stres. Ma też świadomość, że skupianie całej uwagi na dziecku obróciło w nicość niejeden już związek. Ale jej małżeństwu z Douglasem Nunesem to nie grozi!
Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Kiedy Joanna Krupa była żoną Romaina Zago, zamroziła jajeczka, ale z macierzyństwem zwlekała – wciąż nie czuła się na nie gotowa. Jednak sytuacja zmieniła się, gdy po rozstaniu z Romainem, poznała na spacerze z psami swego obecnego męża Douglasa Nunesa. On sprawił, że wreszcie naprawdę zapragnęła zostać mamą. Jej ukochany też tego chciał, więc tylko kwestią czasu było, kiedy na świecie pojawi się ich pociecha. Gdy w listopadzie 2019 roku, powitali swoją córeczkę, oboje stracili dla niej głowę. Chociaż prowadząca Top model przyznaje, że nie zawsze jest lekko.

Jest teraz większy stres, bo jest mała. W naszym życiu jest teraz dużo zmian – mówi Joanna.

Celebrytka ma też świadomość, że skupiając się na dziecku, nie mogą z mężem zapomnieć o tym, by pielęgnować swoją miłość.

Musimy zaczynać bardziej chodzić razem na randki, żeby utrzymać związek. Bo dużo związków niestety się rozpada, przez to, że nieraz matka tylko o dziecku myśli, czy ojciec też tylko o dziecku. Chcemy mieć równowagę, żeby to wszystko było zdrowe – twierdzi.

Walentynki Joanny Krupy i Romaina Zago. Zdjęcie z córką

Jednak siłą rzeczy na razie ich świat kręci się przede wszystkim wokół małej Ashy. Lecz na szczęście ich miłość wcale na tym nie cierpi, wprost przeciwnie. Modelka jest zachwycona tym, że jej mąż okazał się tak wspaniałym ojcem.

Thank you for being an amazing Father to our little angel. My Valentine (dziękuję ci za bycie tak niesamowitym ojcem dla naszego małego anioła. Mój Walenty) – napisała ostatnio na Instagramie, zamieszczając filmik z mężem i córką.

Dougles Nunes także wyraził miłość do żony i córki na Instagramie. Zamieścił urocze zdjęcie swoich dziewczyn, z którego aż bije miłość.

Walentynki x 2 – napisał tylko.

I to jedno słowo wyraża więcej niż tysiąc innych…


Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z córką i mężem

Joanna Krupa z córką i mężem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×