Joanna Krupa wróciła na IG po długiej nieobecności i od razu rozczuliła fanów. Wystarczył filmik z Ashą w cudnej fryzurce

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa po trzech tygodniach nieobecności wróciła na Instagram. Gwiazda od razu zafundowała swoim fanom niezłą dawkę słodyczy. Tylko spójrzcie na małą Ashę. 

Joanna Krupa zdecydowanie jest ulubienicą internautów. Gwiazda, która zyskała sławę jako prowadząca program Top Model, może pochwalić się sporą liczbą obserwatorów na Instagramie. Pokazuje ona tam kulisy swojej pracy, a odkąd została mamą Ashy dzieli się z fanami także urokami macierzyństwa.

Modelka nigdy nie żałowała obserwatorom odważnych zdjęć, jednak gdy została mamą, jej konto w social mediach zamieniło się w album pełen rodzinnych kadrów. Pierwsze ujęcia jej córki pojawiły się w sieci zaledwie kilka godzin po jej narodzinach. Zmęczona i szczęśliwa Asia opublikowała post prosto z porodówki.

Od tamtej pory regularnie możemy podglądać, jak zmienia się i rośnie Asha, która jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Joanna i jej mąż Douglas już powoli myślą o rodzeństwie dla jedynaczki.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w DDTVN.

Joanna Krupa wróciła na Instagram i rozczuliła internautów

Modelka od wielu lat jest bardzo aktywna w sieci i na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu. Regularnie pokazuje zdjęcia, oraz nagrania zwłaszcza te, których bohaterką jest ponad roczna Asha. Córka modelki szybko stała się małą gwiazdą social mediów, a internauci nie szczędzą komplementów pod jej adresem. Wiele ciepłych słów mają też dla Joanny w roli mamy, która pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa.

Przez kilka ostatnich tygodni fani Joanny byli bardzo zaniepokojeni. Gwiazda 11 marca zamieściła w sieci ostatni post. Ponad trzytygodniowa przerwa nigdy jej się nie zdarzała, dlatego obserwatorzy czekali z niecierpliwością na kolejną publikację.

W Wielki Piątek modelka uspokoiła internautów i pokazała na swoim Instastory nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Asha podryguje do uwielbianego przez dzieci utworu Baby Shark. Mała urocza blondyneczka w dwóch kucykach na głowie jest najsłodszym, co dzisiaj zobaczycie.


Joanna Krupa - córka Asha

Joanna Krupa - córka Asha

Joanna Krupa - córka Asha

Joanna Krupa - córka Asha

Joanna Krupa - córka Asha

Joanna Krupa - córka Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×