Joanna Krupa szczerze o wieczorze panieńskim siostry: „Bawiłam się lepiej niż Marta”. Zobacz co się działo podczas tej wyjątkowej nocy! [WIDEO]

Świąteczna atmosfera u Joanny Krupy

Świąteczna atmosfera u Joanny Krupy

Siostra Joanny krupy bierze ślub

Już niebawem na ślubnym kobiercu stanie siostra Joanny Krupy, Marta. Przyszłym mężem siostry Asi jest kierowca wyścigowy Marc Andrett. Jak wiemy, przygotowania od kilku miesięcy idą pełną parą. A prowadząca program Top Model, jako przyszła druhna, pomaga i doradza siostrze najlepiej jak tylko się da.

Z tej też okazji, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać Joanne, o szczegóły dotyczące wyboru sukni ślubnej dla Marty oraz dopytywała o kreację dla samej druhny!

Suknia ślubna wybrana. Piękna, choć nie widziałam jej na żywo. Wysłała mi zdjęcia, bo robiła też w LA przymiarki, ale wybrała sobie suknię z Nowego Jorku od jakiegoś projektanta. – powiedziała Asia Agnieszce.

Suknie druhny też mam. Jest taka cute. Mówiłam do Marty: „Wybieraj jaką chcesz”. Jest bardzo słodka, delikatnie różowa, dziewczęca. Jest sweet. Ja pewnie bym dla siebie jej nie wybrała, ale jest bardzo ładna. – dodała Krupa.

Agnieszka zapytała również o wieczór panieński, który jest nieodłącznym elementem każdego ślubu. Asia zdradziła kilka pikantnych szczegółów z tej wyjątkowej nocy.

Wieczór panieński był w Las Vegas. Działo się i było fajnie. Choć chyba ja się bardziej bawiłam, niż Marta. Marta jest bardziej taka skromna, a my poszliśmy oglądać striptizerów. Ja się bawiłam tam, tańczyłam, kręciłam filmiki, a Marta była przestraszona. – śmiała się Joanna Krupa.

Cały materiał możecie zobaczyć na poniższym wideo.

 

 

 

 

Zobacz: Joanna Krupa ma konflikt z siostrą? Kłócą się o ślub Marty, który już za 2 tygodnie?!

Marta Krupa wychodzi za mąż

Marta Krupa wychodzi za mąż


Marta Krupa wychodzi za mąż

Marta Krupa wychodzi za mąż

Marta Krupa i Joanna Krupa
Marta Krupa i Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×