Szukaj

„Afera kosmetykowa” doczekała się komentarza od Joanny Krupy! „Kto zjada flaki…”. Miała na myśli Małgorzatę Rozenek?

Joanna Krupa Małgorzata Rozenek konflikt

Joanna Krupa Małgorzata Rozenek konflikt

Joanna Krupa stanęła w obronie Kingi Rusin

„Afera kosmetykowa”, która rozpoczęła się od niewinnych uszczypliwości kilka tygodni temu, teraz jest już pełnoprawną wojną podjazdową na wpisy i zdjęcia. W social mediach zapanował chaos i nic dziwnego, bo gdy kłócą się dwie gwiazdy o tak ogromnej rozpoznawalności, trudno o utrzymanie porządku – pomiędzy nimi i pośród fanów. Teraz do kłótni Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin postanowiła włączyć się również Joanna Krupa, która zapoczątkowała całe to nieprzyjemne zamieszanie.

W odpowiedzi na post Kingi, która wczoraj obraziła Małgorzatę i jej męża – który w międzyczasie zdążył obrazić także Rusin – Krupa udostępniła na swoim Instagramie długi wpis na temat obrony zwierząt i, o ironio, obrażania ludzi za ich poglądy i działania:

Kochani jak do tej pory nie komentowałam zaistniałej sytuacji, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa i obrażanie mojej koleżanki, która również jak ja dba o prawa zwierząt. Ja nigdy nie walczyłam o kontrakt z wiadoma firmą, rozmowy były, ale zostały zaprzestane w momencie gdy dowiedziałam się, ze testują na zwierzętach. Nie pozwolę by ktoś mnie obrażał i mówił nieprawdę. W takich sytuacjach atak nie jest dobrym rozwiązaniem, rozumiem ze można czegoś nie wiedzieć lub być wprowadzonym w błąd przez firmę, ale wystarczy przyznać się do błędu i postąpić według swojego sumienia.

Joanna Krupa o współpracy z PETĄ

Modelka nie poprzestała na upomnieniu „drugiej strony konfliktu”. Odniosła się również do swojej współpracy z PETĄ:

Ja i Kinga nie atakujemy, dbamy o dobra zwierząt, chcemy uświadamiać ludzi, mając świadomość tego, ze świata nie zbawimy, ale choć może przez chwile zastanowimy się stojąc przed półką sklepowa, które firmy nie krzywdzą zwierząt. Wiele lat współpracuje z PETA niejednokrotnie ryzykowałam swoją karierę porywając się na akcje które wzbudzały wiele kontrowersji i miały na celu obronę praw zwierząt. Wierze w to co robię i szanuje ludzi, którzy również maja odwagę mówić o tym co myślą i walczyć o dobro zwierząt. Moja Mama zawsze mówi „kto zjada flaki myśli, że każdy taki…”

Myślicie, że w najbliższym czasie doczekamy się odpowiedzi?

Kinga Rusin odpiera atak Radosława Majdana! Oberwało się również ślicznym buldożkom Małgorzaty Rozenek!

WOJNA! Kinga Rusin bezceremonialnie podsumowała Małgorzatę Rozenek: „Wypindrzona sztuczna lala! Jaki jest jej dorobek?”

Radosław Majdan wytoczył ciężkie działa! Rzucił się na Kingę Rusin jak lew, broniąc honoru swojej żony!


Joanna Krupa – Serce dla zwierząt

Joanna Krupa – Serce dla zwierząt

Jeszcze w sierpniu Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek pozowały razem na ramówce TVN-u

Jeszcze w sierpniu Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek pozowały razem na ramówce TVN-u

Małgorzata Rozenek testuje dziecięcy wózek?

Małgorzata Rozenek testuje dziecięcy wózek?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×