Joanna Krupa jest w żałobie. Po powrocie do Polski mierzy się z niewyobrażalną tragedią. Pożegnała najbliższego członka rodziny

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa jest w żałobie. Zmarł jej dziadek, Stanisław Piotrowski, o czym poinformowała w nowym poście na Instagramie. Internauci składają kondolencje.

Joanna Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie koncentruje się na życiu rodzinnym. Spędza czas z mężem, Douglasem Nunesem, a także córką Ashą. Modelka od kilku tygodni przebywa jednak w Polsce. Trwają nagrania nowego sezonu Top Modelktórego jest prowadzącą.

Krupa przez pewien czas musiała się rozdzielić z córką. Tak bardzo za nią tęskniła, że poleciała po nią do Los Angeles. Na początku lipca panie wylądowały na lotnisku Chopina w Warszawie. Niedawno modelka razem z dzieckiem, a także swoją mamą, Jolantą, wybrały się na zakupy. Nie umknęło to uwadze paparazzi, którzy zrobili paniom kilka zdjęć. Zdecydowanie mieli co fotografować.

Zobacz też: Krupa na zakupach z mamą i córką. Obładowana siatami prowadziła wózek. Wyluzowana Asha to najsłodsze co dziś zobaczycie

Joanna Krupa w żałobie. Dziadek modelki, Stanisław Piotrowski, nie żyje

Krupa prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas dzieli się z internautami wybranymi momentami z życia prywatnego. W niedzielny poranek pochwaliła się nowymi zdjęciami Ashy, które połączyła z fotografiami swojego dziadka, Stanisława. Przypomnijmy, że modelka odzyskała z nim kontakt po wielu latach:

Nie widziałam dziadka 10 lat. To było bardzo ważne spotkanie po latach — powiedziała kilka lat temu w rozmowie z Fakt.pl.

Niestety pan Stanisław nie żyje, o czym gwiazda TVN poinformowała w nowym poście na Instagramie. Udostępniła krótki komunikat, z którego wynika, że mężczyzna niedawno zmarł:

Piekny czas w ślicznym miejscu przed smutnym czasem gdzie musieliśmy się pożegnać z dziadkiem Stanisławem Piotrowskim i celebrować jego 90 lat pięknego życia – napisała Joanna Krupa.

Internauci w komentarzach składają modelce i jej bliskim kondolencje, a także łączą się z nimi w bólu:

 • Ja ostatnio tez pożegnałam dziadka 95 lat.
 • Wyrazy współczucia dla całej Waszej rodziny. Takie chwile są smutne, ale jednocześnie pełne refleksji i wspomień…Pani dziadek był bardzo przystojnym mężczyzną. Dożył pięknego wieku… Musiał być szczęśliwy i spełniony mając tak wspaniałych potomków jak Wy.
 • Piękna córeczka a dziadek był pięknym mężczyzną.. Szczęście przeplatane smutkiem, życie… Wyrazy współczucia.

Dziadek Joanny Krupu miał 90 lat.


Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia Ashy

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia Ashy

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia Ashy

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia Ashy

Joanna Krupa poinformowała o śmierci dziadka

Joanna Krupa poinformowała o śmierci dziadka

Komentarze

 • Gość pisze:

  aby tylko zablysnac jeszcze chociaz na chwile…. zegnamy najblizszych codziennie i nie obnosimy sie z tym po mediach …..zalosna krupa

 • Alexia pisze:

  Prawde ludzie pisza w komentarzach o tragedii.Co to za wnuczka ktora 10 lat sie nie odzywa!!To nie sredniowiecze zeby nie miec tak.dlugo kontaktu. A tragedia to stracic kogos mlodego dzieci rodzicow a dziadek swoje przeżył

 • Goscu pisze:

  Siedzi w polsce,w top model,bo kasa sie liczy ,a przez 10 lat dziadka nie miala czasu odwiedzic,a teraz ukochana wnuczke udaje😂

 • Goia pisze:

  Przestańcie wkurzać ludzi tymi durnymi tytułami,
  niewyobrażalna tragedia to była tydzień temu jak pijus zabił rodziców trojga dzieci. Tragedia nie do pojęcia stała się również dwa dni temu jak psychol i
  furiat wystrzelał najbliższą rodzinę. Kiedy umiera starszy często schorowany pan to jest to przykra ale niestety naturalna kolej rzeczy.

 • Gość pisze:

  Wnuczka co to dziadka przez 10 lat nie oglądała… Normalnie „śmiechłam”

 • Gość pisze:

  Jak można nie widzieć swojej ukochanej osoby przez 10 lat, to są wybory i konsekwencje jakich dokonujemy i teraz nie ma co beczeć i lamentować w mediach obwieszczać że się tak bardzo kochało… Moim skromnym zdaniem…Gdy się kogoś kocha to się o niego dba, tym bardziej że wiedziała iż dziadek jest w podeszłym wieku i w każdej chwili może odejść. Zniknąć na długich 10 lat tak po prostu.. Żenada a nie wnuczka!

 • Gość pisze:

  Każda śmierć nie zależnie od wieku człowieka jest wielką tragedią bo nazawsze roztajemy się z bliskim człowiekiem którego bardzo się kochało

 • Gość pisze:

  I to jeszcze dziadka którego się nie widziało 10 lat

 • Gość pisze:

  Dokładnie człowiek żył 90lat, to żadna tragedia tylko naturalny porządek, niewyobrażalna tragedia to jak umiera dziecko, matka dzieci nie dziadziuś 90 letni.

 • Gosc pisze:

  Niewyobrazalna tragedia to stracic dziecko a nie pochowac pana w podeszlym wieku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×