Joanna Krupa w ostrych słowach odpowiada Justynie Pawlickiej

Justyna Pawlicka, Joanna Krupa

Fotografia: AKPA/Facebook

Uczestniczka trzeciej edycji ”Top Model. Zostań Modelką” i jurorka programu kłócą się o futra. Justyna Pawlicka była ulubienicą Joanny do czasu, aż nie zaczęła produkować i sprzedawać naturalnych futer.

Joanna Krupa broni praw zwierząt więc oburzyła się na samą wieść o tym co wyprawia jedna z jej ulubionych, młodych modelek. Justyna odpowiedziała mentorce, twierdząc że nawet w jej szafie znajduje się aż 95% skórzanych torebek czy butów…

Joanna Krupa ostro odpowiada:

Absurdalna wypowiedź Justyny jest oczywistą reakcją człowieka, którego dręczy sumienie. Dziewczyna reklamuje futra – odzież niepraktyczną, produkowaną wyłącznie dla mody, z próżności, wykonaną ze zwierząt zabijanychsetkami ŻYWCEM, których mięso idzie „na śmietnik”. Lisy, norki, szynszyle są hodowane i skalpowane .. dla MODY. Justyna promuje cierpienie, tortury.. dla mody.
Justyna, jesteś okropnym wzorem dla innych. I to kłamstwo, że mam TOREBKĘ Z PYTONA..?! Wymyśliłaś to chyba tylko po to, żeby usprawiedliwić się przed innymi. Wyroby z tworzywa (vinyl) I vegan są dużo trwalsze i staram się takie kupować – pisze Joanna na swoim Facebooku.

Zobacz też: Michał Piróg odpowiada Justynie z ”Top Model” i trzyma stronę Joanny Krupy

1919663_833130503384983_1969694774684761147_n


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×