Joanna Krupa w ostrych słowach o aniołkach Victoria’s Secret

Joanna Krupa i Victoria's Secret

Fotografia: ONS

"Drakońska dieta powoduje bezpłodność u modelek w późniejszym okresie" - ostrzega

Za nami najbardziej wyczekiwany pokaz mody – czyli Victoria’s Secret, który w tym roku odbył się wyjątkowo w Londynie. Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia z tego wydarzenia.

Chociaż kobiety na wybiegu wyglądają pięknie to ich waga pozostawia wiele do życzenia. Niektóre z nich są przerażająco chude, a przecież chodzi o to, żeby kobieta w bieliźnie wyglądała ponętnie i apetycznie, a nie przypominała wieszak. Jednak zasady w świecie mody są nieubłagane.

Na własnej skórze przekonała się o tym Cara Delevinge – która została odsunięta od pokazu tylko dlatego, że „znacznie” przytyła. Te informacje potwierdziła osoba z branży modowej.

Waga modelek jest ściśle określona. Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że Delevingne nie pójdzie w show VS, później zobaczyłem ją na rozdaniu BFA i zrozumiałem o co chodzi. Wyglądała na spuchniętą i wzdętą. 

Na temat obostrzeń wagowych postanowiła wypowiedzieć się również Joanna Krupa, która skrytykowała modelki za to, że są w stanie zrobić wszystko, by tylko przejść po tym słynnym wybiegu.

[pisownia oryginalna] Czytałam, że – jeśli to prawda?, że Aniołki Victoria’s Secret są na diecie 500 kalorii kilka tygodni przed pokazem. Wydaje się to niezwykle niezdrowe. Nie musisz się głodzić, aby wyglądać sexy?!! Bóg stworzył kobiece kształty, seksowne, apetyczne. Nikt nie powinien się głodzić dla mody. Standardy w branzy fashion wydają się mega niezdrowe i wymuszona przez nie drakońska dieta powoduje bezpłodność u modelek w pozniejszym okresie, bo ich hormony są w nierównowadze. Pamiętaj, żadne pieniadze ani kariera nie są warte twojego zdrowia!!! – napisała na swoim Facebooku.

Modelka udowodniła, że dzieci są dla niej bardzo ważne i obawia się, że w późniejszym czasie może mieć problemy z zajściem w ciążę dlatego postanowiła zamrozić swoje jajeczka.

Victoria's Secret


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×