Szukaj

Joanna Krupa ze ściągą na dłoni w DDTVN. W ciuszku z przeceny promowała nowy biznes. Zagrozi Lewandowskiej?

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w niedzielę pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Podczas wizyty w plenerowym studiu, wspomagała się ściągą zapisaną na ręce. Jakie informacje na niej zawarła?

Joanna Krupa od kilku tygodni przebywa w Polsce. Realizuje nagrania do nowej edycji programu Top Model, której jest prowadzącą. W przerwie między kolejnymi ujęciami znajduje czas, by być aktywna w sieci. Na Instagramie publikuje zdjęcia, na których pokazuje wybrane kulisy prywatności, a także zdradza nowe projekty.

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN promowała nowy biznes

Joanna Krupa udziela wywiadów, w których opowiada o swojej pracy. W niedzielny poranek gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Podczas rozmowy zdradziła m.in. szczegóły nowej edycji Top Model. Chociaż przez epidemię koronawirusa w Polsce castingi odbywały się na innych zasadach, zgłosiło się znacznie więcej uczestników:

Przez pandemię nie mogliśmy jeździć po Polsce i robić castingów, ale dużo więcej osób zgłosiło się w tych online castingach — mówiła Joanna.

Gwiazda promowała też markę naturalnych produktów, BeeSweet Joanna KrupaBy nie zapomnieć o najważniejszych informacjach, wspomagała się ściągą, na której zapisała kilka kluczowych haseł.

Krupa w Dzień Dobry TVN w szykownej stylizacji z przeceny

Czy nowy biznes Krupy zagrozi Ani Lewandowskiej, która już od dawna sprzedaje zdrowe produkty? Czas pokaże. Pewne jest za to, że prowadząca Top Model przyciągała uwagę swoją stylizacją. W studiu prezentowała się bardzo szykownie.

Sięgnęła po kombinezon marki Elisabetta FranchiMa nadruk z literami, który biegnie przez całą długość. Jest miękki i lekki, w talii ma sznurek, który podkreśla szczupłą sylwetkę. Aktualnie można go kupić na wyprzedaży — kosztuje prawie 1800 zł.

Joanna dobrała do niego przeciwsłoneczne okulary, jasne buty na obcasie, a także srebrny zegarek. Wyprostowała włosy, dzięki czemu prezentowała się świetnie.

Zdjęcia w galerii.


Joanna Krupa w DDTVN. W co się ubrała?

Joanna Krupa w DDTVN. W co się ubrała?

Joanna Krupa w DDTVN pochwaliła się biżuterią

Joanna Krupa w DDTVN pochwaliła się biżuterią

Joanna Krupa w DDTVN. Stylizacja gwiazdy

Joanna Krupa w DDTVN. Stylizacja gwiazdy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×