Szukaj

Joanna Krupa na planie „Top Model” ukrywa ciążowe krągłości, za to w domu… Jej brzuszek jest ogromny!

Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa jest już w 24. tygodniu ciąży. Oznacza to, że za około trzy miesiące razem z mężem powitają na świecie pierwsze dziecko. Na planie Top Model gwiazda ukrywa ciążowe krągłości, natomiast w domu się nie krępuje. Zobacz, jak wygląda.

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała tego, że jej marzeniem jest założenie rodziny. Jej małżeństwo z Romainem Zago się rozpadło, jednak modelka szczęście znalazła szybko u boku nowego partnera, a później męża – Douglasa Nunesa. To z nim zaszła w ciążę i już za trzy miesiące para powita na świecie pierwsze dziecko.

Joasia jednak nie zwalnia tempa pracy i pojawiła się na planie Top Model. Wybiera stylizacje, które tuszują ciążę. Na zdjęciu, którym podzieliła się na Instagramie wygląda zjawiskowo:

Czas zacząć tę imprezę. Praca, praca, praca @topmodelpolskatvn wearing @grayseofficial #24weekspregnant – napisała.

Ubrana w czarny top i legginsy,  zdobione perłami, w rozpuszczonych włosach, wygląda fantastycznie! W wybranym outficie wcale nie widać, że modelka jest już w dosyć zaawansowanej ciąży. Nic dziwnego więc, że Internauci obsypali Joannę komplementami:

  • Wyglądasz tak pięknie!
  • Przepięknie!
  • Cudowna!
  • Jesteś cudowna, i taka piękna!
  • Niesamowicie!
  • Ciąża ci służy! – rozpływają się obserwujący Joasię na Instagramie.

W swoim domu, nie ma jednak z tym problemu i nie ukrywa krągłości. Swobodnie odsłania brzuch, relaksując się w domowych pieleszach.

Joasia nigdy nie ukrywała, że chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Teraz spełnia swoje marzenie i regularnie chwali się na Instagramie zdjęciami swojego brzuszka. Życzymy zdrowia i powodzenia na planie Top Model.

 

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa zabrała męża na lunch w centrum Warszawy! Wszyscy patrzyli tylko na jej duży brzuszek!

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa pokazała swój brzuszek na warszawskiej starówce! Przyszła mama zabrała męża na romantyczną wycieczkę! Była również pyszna niespodzianka od Douglasa!

Zobacz: Joanna Krupa drży ze strachu przed zbliżającym się porodem! Najbardziej martwi się o swój biust!


KrupaJoanna Krupa w domu

Joanna Krupa w domu

Joanna Krupa i Douglas Nunes w drodze na lunch

Joanna Krupa i Douglas Nunes w drodze na lunch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×