Szukaj

Joanna Krupa pokazała brzuch po porodzie. 4 miesiące ostrych treningów i diety przyniosły piorunujące efekty

Joanna Krupa w bikini

Joanna Krupa w bikini

Joanna Krupa, która cztery miesiące temu urodziła córkę, jeszcze przed chwilą narzekała na nadwagę. Teraz wbiła się w skąpe bikini i... jej figura zapiera dech w piersiach! Modelka zdradziła, czemu to zawdzięcza. 

Gdy Joanna Krupa była w ciąży, bardzo dbała o swoje ciało, bo jest ono przecież narzędziem jej pracy. Ale po tym, jak urodziła Aishę-Leigh, nie mogła zrzucić nadprogramowych kilogramów.

To już 11 tygodni odkąd moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, żeby wrócić do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 7 kilogramów jest trudniej niż myślałam. – pisała niedawno na Instagramie.

Teraz jednak pochwaliła się filmikiem, na którym pozuje w samym bikini i jest efekt wow!

Dzień dobry! 4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. Przyznaję, że minęło 5 tygodni poważnych zmagań, aby pozbyć się mojego ciążowego brzucha – napisała na Instagramie.

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu People

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu People

Jak Joanna Krupa schudła po porodzie?

Modelka zdradziła, że zawdzięcza to intensywnym ćwiczeniom oraz drenażowi limfatycznemu.

Będę szczera i powiem, że ćwiczenia i prawidłowe odżywianie to główny klucz do sukcesu, ale nie mogę uwierzyć w ogromną różnicę, jaką widzę po zaledwie dwóch sesjach masażu limfatycznego. To prawdziwe błogosławieństwo – ucieszyła się.

Zaznaczyła jednak, że nie jest to post sponsorowany.

To nie jest post sponsorowany, a motywujący inne matki, że czasami potrzebujemy dodatkowej pomocy, aby odzyskać ciało sprzed ciąży i poczuć się dobrze – napisała.

Fanki przecierają oczy ze zdumienia i nie mogą przestać się zachwycać.

  • Asia jak zobaczyłam twój post to zastanawiałam się czy to ty z przed ciąży czy już po ciąży. Piękna sylwetka, piękna kobieta.
  • No i kurde rozwaliłaś Asiu system, czapki z głów. Idealnie już teraz..
  • To jest dowód na to, że można po ciąży schudnąć jedynie należy o siebie dbać. Podziwiam i motywuje się do działania.  Dobra robota!
  • 4 miesiące? Mnie to zajęło 4 lata!
View this post on Instagram

Good morning! 4 months post pregnancy and I m finally feeling like there is light at the end of the tunnel and will eventually get my pre pregnancy body back. I will admit It’s been 5 weeks of some major struggles to get rid of my pregnancy pooch and now thanks to 5 weeks of intense workouts @orangetheory @tracyandersonmethod and lympathic drainage massages by @avilabraziliancontour it’s looking possible and I m back in my Pre pregnancy bikini. I will be honest and say exercise and eating right is a major key but I can’t believe the huge difference I am seeing from just 2 Brazillian lympathic massage sessions this week . It’s been a true blessing ! This is not an AD but a post to help motivate other mothers out there that are struggling that sometimes we just need extra help to get our bodies to a healthy state and feeling good about ourselves after carrying a baby for 9 months. I will post before and after photos soon and it is shocking! 8 pounds to go ! #nofilter thank you @julialescova for sharing your massage experience on social media and that how I found @avilabraziliancontour

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Na tym jednak nie koniec. Joanna Krupa jest dziś gotowa na to, by pokazać, jak wyglądał jej brzuch tuż po porodzie. Zdradziła to po pytaniu jednej z fanek.

Pani Joanno, a czy pokazałaby Pani zdjęcie brzuszka po porodzie? Jestem bardzo ciekawa jak wyglądał i czy w ogóle zdecydowałaby się Pani na pokazanie tego? – chciała wiedzieć kobieta.

Ona zaś odpowiedziała krótko i zdecydowanie.

Tak.

Wy też czekacie na to z zapartym tchem?

Zobacz także: Joanna Krupa już zaplanowała karierę swojej 4-miesięcznej córeczki. Rośnie nam kolejna gwiazda


Joanna Krupa pokazała brzuch po ciąży

Joanna Krupa pokazała brzuch po ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×