Lekarz na planie „Top Model”. Joanna Krupa ujawniła kulisy. Internauci pod wrażeniem: „Szacunek dla produkcji”

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa na Instagramie opowiedziała o warunkach pracy na planie Top Model w dobie pandemii koronawirusa. O co dba produkcja?

Joanna Krupa w zeszłym roku została mamą. Wraz z Douglasem Nunesem powitali na świecie córeczkę, Ashę. Dumni rodzice nie ukrywają swojego szczęścia. W social mediach chętnie dzielą się nowymi zdjęciami dziecka, dzięki czemu internauci mogą obserwować jak dorasta.

Chociaż modelka i jej córka przez długi czas były nierozłączne, na jakiś czas musiały się rozdzielić. Joanna przyleciała do Polski, by nagrywać nowe odcinki Top Model, dziewczynka i jej tata zostali w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce się spotkają. Krupa zdradziła, że już przygotowała pokoik dla Ashy.

Joanna Krupa o pracy w Top Model w dobie pandemii

Krupa podobno planuje pokazać córeczce Polskę. Jak niedawno donosił Fakt, chce ją zabrać w ulubione miejsca, czyli nad polskie morze i do Krakowa. Zanim to jednak nastąpi, gwiazda w pełni skupia się na pracy. Pojawia się na planie Top Modelgdzie spełnia się w roli prowadzącej.

Joanna na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie ze studia. W opisie zdradziła, że jest niezmiernie wdzięczna, że może wrócić do swoich obowiązków. Wyjawiła też, jak produkcja dba o bezpieczeństwo uczestników. Zachowywany jest odpowiedni dystans, załoga nosi maseczki ochronne, uczestnicy regularnie dezynfekują ręce. Na planie jest też lekarz, którzy czuwa nad bezpieczeństwem całej załogi.

Mamy na planie lekarza, który upewnia się, że wszyscy przestrzegają zasad, w przeciwnym razie przewidziane są wysokie grzywny. Produkcja bardzo poważnie traktuje dystans społeczny na planie. Załoga nosi maski i podczas filmowania ciągle dezynfekujemy ręce. Traktujemy to bardzo na serio.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I am beyond grateful that I can be on @topmodelpolskatvn set doing what I love during these tough times when so many are losing their livelihood. My heart breaks for the world especially the USA as it seems we can’t contain this enemy. I pray there will be a solution sooner than later???????? but in the meantime we need to do our part and wear masks and follow the safety guidelines . Even though the death in the USA keeps going down the deaths should be zero but the media also needs to focus on that instead of just the number of cases. Before anyone asks …. we have a medic on set to make sure everyone is following the protocols otherwise there is huge fines. The production is taking social distancing very seriously on set. The crew wears masks and we are constantly disinfecting our hands while we are filming. We are taking it very seriously even though the issue is quite contained in Europe.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Internauci w komentarzach doceniają, że podczas realizacji show, zasady bezpieczeństwa nie są bagatelizowane:

  • Szacunek dla produkcji, że tak do tego wszystkiego podchodzi. Brawo.
  • Dziękuję za informacje i życzę ci miłego dnia, kochana Joanno.
  • Asiu ślicznie wyglądasz. Dbaj o siebie i bądź bezpieczna.

Nowe odcinki programu już jesienią.


Joanna Krupa o pracy na planie Top Model

Joanna Krupa o pracy na planie Top Model

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×