Joanna Krupa porwała córcię do tańca. Asha prawie skradła show, gdyby nie brzuszek mamy. Fani węszą drugą ciążę

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa na Instagramie pochwaliła się chwilami spędzonymi ze swoją córką Ashą. Razem tańczyły w salonie. Przy okazji pokazała fragment swojej amerykańskiej posiadłości, ale to i tak jej brzuszek przykuł uwagę fanów. Czyżby druga ciąża?

Joanna Krupa jest nie tylko szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa, ale także spełnia się w roli mamy. W 2019 roku powitała na świecie Ashę, o czym poinformowała internautów w social mediach. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka, które w mig podbiły internet. Fani niemal natychmiast ruszyli z gratulacjami.

Wydaje się, że Krupa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii macierzyństwa. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Chciałaby, żeby jej córeczka doczekała się rodzeństwa, o czym przekonywała w jednym z wywiadów:

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – komentowała w wywiadzie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa bawi się z Ashą. Pochwaliła się mieszkaniem w USA, a fani patrzą na brzuszek

Joanna Krupa co jakiś czas pokazuje nowe ujęcia z domowego zacisza, w których jej rozkoszna córeczka odgrywa główną rolę. Niedawno porównała swoje zdjęcie z dzieciństwa z fotką Ashy. Internauci nie mieli wątpliwości, że wyglądają niemal jak bliźniaczki (wspomnianą fotografię zobaczysz tutaj).

Jakiś czas później gwiazda Top Model pokazała kolejne słodkie nagranie, które zarejestrowano w jej amerykańskiej posiadłości. Tym razem udostępniła filmik, na którym wraz z córką tańczą w rytm dziecięcej piosenki Baby shark. Dziewczynka podąża za mamą i obraca się w wybranym przez nią kierunku – raz w jedną, raz w drugą stronę.

Znajdują się w stylowo wyposażonym salonie. Ściany pomalowane są na biało i świetnie współgrają z drewnianą podłogą i jasnym dywanem. W pomieszczeniu jest też telewizor – tuż pod nim zamocowano nagłośnienie. Z kolei po przeciwnej stronie stoi wygodna kanapa oraz stylowy stolik. Nie brakuje elementów dekoracyjnych, takich jak mosiężny słoń.

Internauci nie tylko zachwycają się wystrojem, ale także zwracają uwagę na figurę Joanny. Pojawiły się sugestie, że gwiazda wkrótce spełni swoje wielkie marzenie o drugim dziecku. Jej brzuszek wydaje się nieco większy niż zazwyczaj.

Chyba drugie dziecko jest w drodze? – zastanawiała się jedna z fanek, a inna zasugerowała, że być może to efekt kilku dodatkowych kilogramów, jakie prawie każdy zyskał w czasie kwarantanny.

Czy Joanna jest w ciąży? Na razie gwiazda milczy, ale jeśli jest coś na rzeczy, to kwestią czasu jest, aż poinformuje o tym swoich fanów. Modelka chętnie dzieli się z internautami przełomowymi i dobrymi informacjami ze swojego życia.

Myślicie, że jest coś na rzeczy?


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×