Szukaj

Ruszyły castingi do „Top Model” na nowych zasadach. Joanna Krupa zdradziła, co się zmieniło

Joanna Krupa zdradziła na Instagramie, jak będą wyglądały castingi do 9. edycji Top Model. Powiedziała też o przyszykowanej przez organizatorów niespodziance.
Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa zdradziła w relacji online, jak będą przebiegały castingi do nowego sezonu lubianego programu Top Model. Ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem, produkcja zmieniła zasady. Jakie szczegóły zdradziła modelka?

Joanna Krupa o nowym sezonie Top Model

Rusza casting do dziewiątego już sezonu Top Model. 6 kwietnia jurorzy i Michał Piróg spotkali się na nagraniu live udostępnionym na FB oraz YouTube. Wyjawili w nim szczegóły zbliżającej się edycji. Czeka na nas kilka niespodzianek.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński ponownie zasiądą w jury Top Model, a za kulisami uczestników jak zwykle wspierać będzie Michał Piróg. Tegoroczny casting z uwagi na zagrożenie, które panuje w naszym kraju, odbędzie się online. Kandydaci tym razem będą wysyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej Top Model. Należy przesłać zdjęcie oraz film, na którym jest jak najlepsza autoprezentacja.

Będą także nowości. W tym sezonie niespodzianką będzie „srebrny bilet”, który otrzyma osoba wybrana przez widzów. Zdradziła to Joanna Krupa podczas relacji na Instagramie:

Jeszcze bardziej będę patrzeć na te wszystkie wideo, żeby był ten „wow factor”. A jaka niespodzianka w tym sezonie? Już wam mówię. W tamtym sezonie był złoty bilet, w tym sezonie jest jeszcze srebrny bilet. To znaczy, że z tych wszystkich filmów my wybierzemy jeden ulubiony – każdy juror plus Michał, pięć wideo. Ale z tych pięciu wy wybierzecie jedną osobę, która wygra srebrny bilet i od razu przyjdzie na bootcamp – mówiła.

Oprócz „srebrnego biletu” nie zabraknie także znanego z poprzedniej edycji „złotego biletu”, który zapewni szczęśliwemu wybrankowi miejsce w domu modelek:

Złoty bilet też będzie! – dodała Krupa.

W poprzedniej edycji Top Model złoty bilet otrzymała Klaudia El Dursi, która programu nie wygrała, ale dotarła do ścisłego finału i obecnie jest prowadząca Hotel Paradise na antenie TVN7.


Top Model 9

Top Model 9

Joanna Krupa o Top Model 9

Joanna Krupa o Top Model 9

Joanna Krupa o Top Model 9

Joanna Krupa o Top Model 9

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×