Szukaj

Joanna Krupa w ciążowej sesji z jurorami „Top Model”! Piękny gest solidarności z przyszłą mamą

Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Michał Piróg wzięli udział w ciążowej sesji! Gwiazdy Top Model w geście solidarności z ciężarną prowadzącą zapozowali w takiej samej pozie. Nietuzinkowa sesja zachwyciła internautów.
Top Model gwiazdy ciążowa sesja z Krupą

Top Model gwiazdy ciążowa sesja z Krupą

Joanna Krupa jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Douglas Nunes pierwsze dziecko powitają na świecie jeszcze w tym roku. Modelka jest też jedną z największych gwiazd stacji TVN. Kiedy media obiegła informacja o tym, że spodziewa się dziecka, wiele osób zastanawiało się, czy zrezygnuje ze służbowych obowiązków. Na szczęście jednak Joanna Krupa w ciąży czuje się dobrze na tyle, że nadal aktywnie bierze udział w projektach zawodowych. Gwiazda nie tylko jest obecna w social mediach, gdzie publikuje zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gości na planie Top Model.

Zobacz: Nie tylko Joanna Krupa zachwyca. Ta gwiazda „Top Model” też wkrótce zostanie mamą! Na zdjęciach z dumą pokazuje swoje krągłości

Sesja ciążowa na planie Top Model

Premierowy odcinek show TVN-u będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy poniedziałek. Z tej okazji jurorzy i prowadzący program zrobili sobie nietuzinkową sesję fotograficzną. Wszyscy stoją obok w jednym rzędzie, ubrani na biało i trzymają się za brzuchy, w charakterystycznym dla kobiet w ciąży, geście. Jej efektami podzielił się na swoim Instagramie Dawid Woliński.

W związku z poniedziałkową premiera @topmodelpolskatvn zagadka! Który z jurorów jest w ciąży a kto ciążę świetnie udaje? – napisał projektant.

Zobacz: Marcin Tyszka i Joanna Krupa o ciąży Katarzyny Warnke. Jak oceniają jej występ z nagim brzuszkiem w pokazie mody? [WIDEO]

Internauci o ciążowej sesji gwiazd Top Model

Zdjęcie jest wyrazem ogromnej sympatii dla Joanny Krupy. Koledzy z planu wykazali się świetnym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie. Widać też, że dobrze się razem bawią, a atmosfera jest pełna zaufania i bardzo przyjacielska, mimo pojawiających się czasem w trakcie programu  rozbieżności opinii.

  • Myślę, że dobrze udaje ciążę Joanna Krupa, a ty jesteś w ciąży zgadłem ?
  • Boli mnie też brzuch.
  • Haha ojejku już nowy sezon nareszcie.
  • Rewelacja!
  • Michał zdecydowanie świetnie udaje !!! Za to Dawid na pewno jest w ciąży !!!
  • Tyszka?
  • W ciąży Piróg, udaje Krupa – świetnie podchwycili żart obserwujący. Komentarze w żartobliwym tonie się mnożą na profilu Dawida Wolińskiego.

Ostatecznie, kto jest w ciąży, a kto udaje, zobaczymy w poniedziałek, kiedy zostanie pokazany premierowy odcinek Top Model. Już nie możemy się doczekać.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN 2019 z udziałem gwiazd: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Marina, Monika Olejnik


Joanna Krupa - sesja w Top Model

Joanna Krupa - sesja w Top Model

Joanna Krupa i jurorzy Top Model na ściance - jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa i jurorzy Top Model na ściance - jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa w ciąży i jurorzy Top Model na ściance - jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa w ciąży i jurorzy Top Model na ściance - jesienna ramówka TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×