Joanna Krupa już przystroiła dom na święta. Piękna choinka i liczne ozdoby sprawiły, że wygląda jak chatka świętego Mikołaja

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa przystroiła już dom na święta, ale to nie koniec! Pokazała, jak pakuje prezent dla córki. Zadbała nawet o tematyczny strój. Jak wyglądała?

Joanna Krupa od lat cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Gdy miała zaledwie 5 lat, wspólnie z rodziną emigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczęła robić karierę. W wieku 13 lat została adeptką szkoły dla modelek, w której zdobyła wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu. W krótkim czasie zaczęły napływać do niej pierwsze propozycje współprace, dzięki którym stała się niezależna finansowo.

Mimo że przez lata żyła z dała od ojczyzny, jej bliscy dokładali wszelkich starań, by nie zapomniała o swoich korzeniach. W domowym zaciszu uczyli ją języka polskiego, który okazał się bardzo przydatny. Od dekady jest prowadzącą i jurorką w programie Top Model, dzięki któremu zyskała rozpoznawalność również w Polsce.
Krupa jest prawdziwą kobietą sukcesu. Może pochwalić się nie tylko licznymi osiągnięciami w karierze zawodowej, ale i udanym życiem prywatnym. W przeszłości była związana z Romainem Zago, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2017 roku para wzięła rozwód, jednak już rok później Joanna ponownie wyszła za mąż. Jej wybrankiem okazał się Douglas Nunes, z którym doczekała się córeczki, Ashy.

Joanna Krupa udekorowała dom na święta

Rodzic jest w stanie zrobić wszystko, by tylko zobaczyć uśmiech na twarzy swojego dziecka, nic więc dziwnego, że w domu Joanny Krupy przygotowania do świąt ruszyły przed czasem. W sobotnie popołudnie Douglas zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której możemy zobaczyć, jak wspólnie z żoną przystroili dom.
Najlepszy czas w roku… – napisał pod zdjęciem.
W centralnej części salonu stanęła piękna choinka, którą ozdobiono bombkami oraz światełkami. Czubek zdobi figurka przedstawiająca anioła. Nieopodal znajduje się kominek, w którym żarzy się ogień. Nad paleniskiem wiszą skarpety na prezenty, a nad nimi w rzędzie ustawiono liczne bibeloty. Widzimy tam m.in. figurkę przedstawiającą świętego Mikołaja oraz elfy.
Podobne dekoracje znalazły się w domu Krupy i Nunesa również w ubiegłym roku. Poniżej możecie zobaczyć, jak wówczas prezentował się ich salon.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zdjęcie z domu Joanny znajdziecie w naszej galerii. Prawda, że klimatycznie?


Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa
Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×