Szukaj

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy. Piękne wnętrza zapierają dech

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa chętnie dzieli się tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Modelka właśnie pokazała, jak wygląda pokoik jej córeczki. To naprawdę piękne wnętrze. 

Joanna Krupa to jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Modelka popularność zyskała, prowadząc pogram Top Model. Już chyba nikt nie wyobraża sobie, by na miejscu blond piękności z uroczym amerykańskim akcentem mógłby pojawić się ktoś inny. Asia jest bardzo bezpośrednia i szczera, czym na pewno zyskała sobie sympatię widzów. Od niedawna jednak jej życie całkowicie się zmieniło. Coraz rzadziej pojawia się w Polsce i coraz mniej bywa na branżowych imprezach. Cały swój czas poświęca córeczce Ashy. Dziewczynka niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny, na których nie zabrakło oczywiście bohaterów ulubionych bajek i pięknych dekoracji.

Asia długo nie trzymała swoich fanów w niepewności i zaledwie kilka godzin po narodzinach podzieliła się pierwszym zdjęciem córki w sieci. Od tamtej pory jej social media zamieniły się w przepiękny album pełen rodzinnych zdjęć. Widać, że malutka stała się oczkiem w głowie zarówno dla niej, jak i dla jej męża Douglasa. Modelka chętnie pokazuje, jak wygląda ich wspólne życie w USA. Teraz podzieliła się kadrami z pięknego pokoiku Ashy.

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Gwiazda stacji TVN nie ukrywa, że od bywania na ściankach znacznie bardziej woli spędzać czas z mężem i córką. Od roku zatem próżno jej szukać na branżowych imprezach. Pojawia się tylko tam, gdzie wymagają od niej tego zawodowe obowiązki. Gdy tylko zobowiązania w Polsce się kończą, szybko wsiada w samolot i wraca do ukochanej Ashy.

Joanna często dzieli się kadrami ze swojego domu, na których możemy podziwiać jej amerykański dom. Wiemy, że są to piękne wnętrza urządzone w bardzo eleganckim stylu. Również pokoik jej córeczki wzbudza spory zachwyt.

Nie brakuje tam miękkiego i kolorowego dywanu, na którym razem mogą spędzać czas, bawiąc się w najlepsze. Oczywiście malutka ma też własne piękne łóżeczko, chociaż Asia w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że Asha znacznie bardziej woli spać z rodzicami. Dziewczynka od pierwszych dni życia wychowuje się w otoczeniu czworonogów, dlatego w jej pokoiku także nie brakuje uroczych pluszaków. Pełna uroczych króliczków i książeczek jest też szara półka na zabawki. Na ścianach widzimy obrazki ze zwierzakami. W pokoju znajduje się też wygodny fotel dla mamy i kwiatek, który na pewno sprawia, że powietrze jest lepszej jakości. W takich pięknych wnętrzach na pewno bardzo miło spędza się czas.


127625243_190575422668973_8112432555959437279_n Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×