Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy. Piękne wnętrza zapierają dech

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa chętnie dzieli się tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Modelka właśnie pokazała, jak wygląda pokoik jej córeczki. To naprawdę piękne wnętrze. 

Joanna Krupa to jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Modelka popularność zyskała, prowadząc pogram Top Model. Już chyba nikt nie wyobraża sobie, by na miejscu blond piękności z uroczym amerykańskim akcentem mógłby pojawić się ktoś inny. Asia jest bardzo bezpośrednia i szczera, czym na pewno zyskała sobie sympatię widzów. Od niedawna jednak jej życie całkowicie się zmieniło. Coraz rzadziej pojawia się w Polsce i coraz mniej bywa na branżowych imprezach. Cały swój czas poświęca córeczce Ashy. Dziewczynka niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny, na których nie zabrakło oczywiście bohaterów ulubionych bajek i pięknych dekoracji.

Asia długo nie trzymała swoich fanów w niepewności i zaledwie kilka godzin po narodzinach podzieliła się pierwszym zdjęciem córki w sieci. Od tamtej pory jej social media zamieniły się w przepiękny album pełen rodzinnych zdjęć. Widać, że malutka stała się oczkiem w głowie zarówno dla niej, jak i dla jej męża Douglasa. Modelka chętnie pokazuje, jak wygląda ich wspólne życie w USA. Teraz podzieliła się kadrami z pięknego pokoiku Ashy.

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Gwiazda stacji TVN nie ukrywa, że od bywania na ściankach znacznie bardziej woli spędzać czas z mężem i córką. Od roku zatem próżno jej szukać na branżowych imprezach. Pojawia się tylko tam, gdzie wymagają od niej tego zawodowe obowiązki. Gdy tylko zobowiązania w Polsce się kończą, szybko wsiada w samolot i wraca do ukochanej Ashy.

Joanna często dzieli się kadrami ze swojego domu, na których możemy podziwiać jej amerykański dom. Wiemy, że są to piękne wnętrza urządzone w bardzo eleganckim stylu. Również pokoik jej córeczki wzbudza spory zachwyt.

Nie brakuje tam miękkiego i kolorowego dywanu, na którym razem mogą spędzać czas, bawiąc się w najlepsze. Oczywiście malutka ma też własne piękne łóżeczko, chociaż Asia w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że Asha znacznie bardziej woli spać z rodzicami. Dziewczynka od pierwszych dni życia wychowuje się w otoczeniu czworonogów, dlatego w jej pokoiku także nie brakuje uroczych pluszaków. Pełna uroczych króliczków i książeczek jest też szara półka na zabawki. Na ścianach widzimy obrazki ze zwierzakami. W pokoju znajduje się też wygodny fotel dla mamy i kwiatek, który na pewno sprawia, że powietrze jest lepszej jakości. W takich pięknych wnętrzach na pewno bardzo miło spędza się czas.


127625243_190575422668973_8112432555959437279_nJoanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×