Szukaj

Joanna Krupa pokazała pokój córki w zagranicznym magazynie! Wystrój na miarę hollywoodzkiej księżniczki

Joanna Krupa udzieliła wywiadu dla magazynu People. Rozmowie towarzyszyła urocza sesja, w której gwiazda pokazała pokój córeczki. Jak mieszka Asha-Leigh? Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. 
Joanna Krupa pokazała pokój córki

Joanna Krupa pokazała pokój córki

Joanna Krupa na początku listopada została mamą. Modelka i jej mąż Douglas Nunes powitali córeczkę, której dali na imię Asha-Leigh. Od momentu, w którym dziewczynka zagościła w ich życiu, dumni rodzice, co jakiś czas, dzielą się nowymi informacjami na jej temat.

Zobacz: Z ostatniej chwili! Joanna Krupa nie poprowadzi finału „Top Model”. Kto ją zastąpi?

Joanna Krupa zdradziła, jak urządziła pokój dla córeczki. Jak mieszka?

Nie da się ukryć, że Joanna jest gwiazdą nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych. Za oceanem popularność zdobyła m.in. w programie Dancing with the Stars, gdzie w parze z Derekiem Hough zajęła czwarte miejsce. Kilka lat później wzięła udział w reality show The Real Housewives of Miami.

Nic więc dziwnego, że kiedy modelka pochwaliła się ciążą, zainteresowała się nią nie tylko polska, ale także amerykańska prasa. Kiedy Asha-Leigh pojawiła się na świecie, Krupa udzieliła wywiadu magazynowi People, jednej z najpopularniejszych gazet na świecie. Rozmowie towarzyszyła urocza sesja zdjęciowa, wykonana w pokoju jej córeczki.

Zobacz: Joanna Krupa pierwszy raz po porodzie wyrwała się na imprezę. Wygląda olśniewająco!

Krupa opowiedziała o tym, jak urządziła pokój dla Ashy. Przyznała, że nieprzypadkowo dominują w nim kolory różowy i biały. Są one jednak tak dobrane, że ani trochę nie wyglądają tandetnie. Jednocześnie są bardzo ponadczasowe:

Chciałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, a przy tym elegancki. Będzie mogła używać go jako sypialni, kiedy nieco urośnie. Wówczas łóżeczko zmieni się w łóżko normalnej wielkości – podkreślała Joanna w rozmowie z dziennikarzami.

Co więc znajdziemy w pokoju dziecka Joanny? Oprócz łóżeczka, znajduje się w nim biała komoda i fotel, który z pewnością pomoże rodzicom w karmieniu dziecka. Nie brakuje zabawek, także tych sporych rozmiarów. Uwagę przykuwa sarna, która swoją wielkością przewyższa niektóre z mebli.

Asha Leigh Nunes - córka Joanny Krupy

Asha Leigh Nunes – córka Joanny Krupy

Trzeba przyznać, że wnętrza są urządzone z klasą.

Zobacz: Krupa z córką są już w domu! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie Ashy z babcią. Co za uroczy widok

 


Joanna Krupa nie poprowadzi Top Model

Joanna Krupa nie poprowadzi Top Model

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×