Szukaj

Ciężarna Joanna Krupa pokazała swój brzuszek na warszawskiej starówce! Przyszła mama zabrała męża na romantyczną wycieczkę! Była również pyszna niespodzianka od Douglasa!

Joanna Krupa i jej przystojny amerykański mąż Douglas przebywają obecnie w Warszawie. Małżonkowie pochwalili się śliczną fotką ze starówki. Ciężarna gwiazda Top Model wygląda zjawiskowo.

Joanna Krupa rok temu poślubiła swojego amerykańskiego królewicza – Douglasa Nunesa, z którym obecnie spodziewa się wymarzonego pierwszego dziecka. Joanna ma już spory brzuszek, który regularnie prezentuje fanom na zdjęciach wklejanych w mediach społecznościowych. Szczęśliwa przyszła mama opublikowała nawet niezwykłe zdjęcie z badania USG, na którym wyraźnie widać postać małego aniołka. Krupa nie ukrywa, że zamierza urodzić swoje pierwsze dziecko w Stanach Zjednoczonych, modelka zastanawia się jednak jeszcze nad sposobem porodu.

W ostatnim wywiadzie gwiazda Top Model wyjawiła, że bardzo boi się naturalnego porodu, obawia się także karmienia piersią, bowiem nie lubi jak ktoś dotyka jej biustu. Mimo swoich obaw Joanna jest bardzo dzielna, swoją ciążę znosi znakomicie, nie ma nawet dziwnych zachcianek. Przyszła mama wraz z mężem przebywa obecnie w Polsce, małżonkowie są dokładnie w Warszawie, gdzie zafundowali sobie romantyczny spacer po pięknej starówce. Mąż Joanny pochwalił się ślicznym zdjęciem z ciężarną Joasią, dodając przy tym, że po spacerze zabrał swoją żonę na duży polski obiad.

Joanna Krupa w Warszawie wygląda zjawiskowo, ma na sobie czarne spodnie, szary luźny top, który zgrabnie zasłania jej spory brzuch, do tego sportowego zastawu modelka dobrała modną krótką jeansową kurteczkę. Gwiazda miała także ciemne okularu, a na swoim zmysłowym ramieniu zawiesiła stylową dużą kremową torbę w kształcie tkanego worka.

Zobaczcie jaka piękna rodzinka!

 

Joanna Krupa rozgadała się o ciąży jak nigdy! Zdradziła nam, ile przytyła i jakie imiona wybrała dla dziecka! [WIDEO]

Joanna Krupa zawstydzi wszystkie gwiazdy! Właśnie zdradziła nam, ile potrwa jej urlop macierzyński! [WIDEO]

Joanna Krupa drży ze strachu przed zbliżającym się porodem! Najbardziej martwi się o swój biust!


Joanna Krupa pokazała brzuszek na warszawskiej starówce

Joanna Krupa pokazała brzuszek na warszawskiej starówce

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu Gala

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu Gala

Joanna Krupa – pokaz MMC

Joanna Krupa – pokaz MMC

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×