Jak Joanna Krupa wygląda w bikini bez grama retuszu? Filmiki z bliska wszystko zdradziły

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazała się bez retuszu. Gwiazda dumnie prężyła ciało na jednej z plaż w Miami. 42-latka dopiero co urodziła dziecko. Zobaczcie, jak wygląda w bikini.

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka. Gwiazda urodziła się w 1979 roku w Warszawie, ale już jako małe dziecko przeprowadziła się z rodzicami do Chicago i następnie do Los Angeles. Kiedy miała 13 lat, rodzice zapisali ją do szkoły dla modelek. Kiedy dorosła, zaczęła pracować w tym zawodzie. Ma na swoim koncie udział w wielu sesjach zdjęciowych i pojawiła się na okładkach niezliczonej liczby czasopism. Krupa, choć przez większość zawodowego życia była związana ze Stanami Zjednoczonymi. Uwielbia jednak Polskę, dlatego często tutaj gości.

Od ponad dekady jest jedną jurorów programu Top Model w TVN. Przez pewien czas była prowadzącą programu pt. Misja pies. Krupa nie ukrywa miłości do zwierząt, jest zaangażowana w ich ochronę. Aktywnie działa w organizacji PETA.

Jest przykładem na to, że to co głosi w mediach, ma przełożenie w życiu. Kilka lat temu protestowała pod butikiem sióstr Kardashian, gdzie sprzedawano prawdziwe futra. Na głos krytykuje celebrytki, które noszą tego typu ubrania. Sama wspiera wiele schronisk dla zwierząt na terenie Rzeczpospolitej. Produkuje też wyroby żywnościowe składające się z ekologicznych składników.

Joanna Krupa rozpieszcza córkę

W latach 2013-2017 była żoną amerykańsko-francuskiego przedsiębiorcy Romaina Zago. W 2018 roku wzięła ślub z biznesmenem Douglasem Nunesem. Ma z nim córkę Ashę-Leigh Nunes. Krupa uwielbia rozpieszczać swoją pociechę, co nie raz udowodniła. Ostatnio zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla dwulatki, podczas którego, mała została zasypana ogromną ilością prezentów. Gwiazda chętnie opowiada o swojej córce także w wywiadach:

Asha ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Kombinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – zdradziła na łamach magazynu Twoje Imperium.

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa pokazała się bez makijażu

Joanna Krupa w trakcie przerw od nagrań programu Top Model wraca do Miami, gdzie czekają na nią mąż i córka. Modelka potrzebuje jednak również trochę czasu dla siebie. Wczoraj z przyjaciółką wybrała się na plażę, gdzie dumnie prezentowała swoje ciało. Gwiazda pokazała się z bliska bez grama retuszu. Aż trudno uwierzyć, że skończyła 42 lata i jest zaledwie dwa lata po porodzie.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia.


Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×