Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Joanna Krupa pokazała wreszcie chłopaka?! To prawdziwy przystojniak!

Joanna Krupa złapana za nogę


Joanna Krupa pokazała nowego chłopaka

Joanna Krupa jest jedną z tych gwiazd, które bez skrępowania dzielą się z mediami swoim życiem prywatnym. Joasia już  nie raz opowiadała o swoim byłym małżeństwie, ślubie siostry czy innych perypetiach rodzinnych.

Szczególne trudnym okresem w życiu Krupy był rozwód z Romainem. To właśnie wtedy Asia wylała morze łez i straciła wiarę w prawdziwą miłość. Jednak okazało się, że jest ktoś, kto może dać modelce prawdziwe szczęście.

Dlatego teraz codzienność Krupy kręci się wokół jej nowego ukochanego. Dość długo gwiazda nie zdradzała kim jest i jak wygląda mężczyzna. Lecz niedawno na InstaStories Joasia opublikowała nagranie, na którym zadebiutował tajemniczy przystojniak.

Winter Wonderland. Mimo zimy mam swój kaloryfer – czytamy opis na opublikowanym wideo.

Joanna Krupa nie kryje zadowolenia z nowej relacji. Modelka nie ukrywa również, że ma wobec mężczyzny poważne plany. W jednym z wywiadów wyznała, że jest wstanie nawet urodzić mu dziecko!

Myślicie, że to jest ten jedyny?

Gwiazdy w zagadkowo misyjnej roli na zaskakujących zdjęciach kalendarza „Łączymy pokolenia”: Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Hanna Lis, Omena Mensah

Koniec sielanki! Joanna Krupa przeżywa poważny kryzys w nowym związku, a to wszystko przez błędy przeszłości!

Joanna Krupa zaleczyła już rany po rozwodzie! Piękna modelka jest gotowa na nowy rozdział i… PLANUJE ŚLUB!

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 1


Gość | 23 grudnia 2017, 05:44

Zydowa z koslawymi stopami


Dodaj komentarz
×