Joanna Krupa po alkoholu ma różne stany. Zdradziła, jak wpływają na nią procenty: „Ostatnio miałam takie wyjście…”

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa ze względu na ciąże i narodziny córki przez prawie trzy lata stroniła od imprezowego życia. Teraz pozwala sobie na wyjścia z koleżankami. Jak zachowuje się po alkoholu?

Joanna Krupa to gwiazda, która jako mała dziewczynka wyjechała z rodziną do USA. Tam udało jej się wejść do show-biznesu. Modelka wystąpiła a amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami, a jej popularność stale rosła. Pokazała się tez na okładkach wielu magazynów. W Polsce popularność zyskała w momencie, gdy dołączyła do obsady programu Top Model. Od pierwszej edycji jest prowadzącą show dla młodych modeli i modelek, a także przewodniczącą jury. Nikt już chyba nie wyobraża sobie tego programu bez jej udziału.

Gwiazda od dwóch lat łączy karierę z macierzyństwem. Na co dzień mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych, ale bardzo często bywa w Polsce ze względu na pracę. Asha jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Modelka nie szczędzi fanom zdjęć swojej pociechy, a pierwsze kadry z dziewczynką pojawiły się w sieci tuż po jej narodzinach.

Joanna Krupa o imprezowaniu po narodzinach córki

Joanna Krupa pomimo ogromu pracy stara się jak najwięcej czasu spędzać z córeczką. Dziewczynka towarzyszyła jej także podczas przyjazdów Polski, gdy gwiazda pracowała na planie Top Model. Modelka, zanim została mamą, nie stroniła od imprez i chętnie pokazywała się na salonach. Była też wielką gwiazdą czerwonych dywanów. Od momentu, gdy zaszła w ciążę mocno zwolniła z rozrywkowym trybem życia i poświęciła się macierzyństwu.

W ostatnim czasie Asia pozwala sobie na pierwsze wyjścia z przyjaciółkami. Jej mąż, Douglas wspaniale opiekuje się córką, dlatego bez obaw gwiazda może spędzić wieczór poza domem, co jak przyznaje, jest jej bardzo potrzebne.

Ostatnio miałam fajne wyjście z moimi dziewczynami w Miami. Myślę, że to ważne, żeby mieć taki czas dla siebie. Wiadomo, kocham swoją córkę ponad wszystko, ale ważne, żeby mama też miała swój czas – zdradza w rozmowie z Faktem.

Prowadząca Top Model nie ukrywa, że na imprezach pozwala też sobie na odrobinę alkoholu. Zdradziła, jak zachowuje się po spożyciu procentów.

Zależy, jaki mam nastrój przed spożyciem alkoholu. Potrafię być groźna, miła, kochana, wygłupiać się, być odważana… – wyjaśniła.

Na imprezach, Asia nieźle się bawi, ale w jej domu również nie brakuje rozrywek. Uwielbia tańczyć ze swoją córeczką, co często pokazuje w sieci. Najchętniej wybierają disco-polo.


Asha ma długie włosy

Asha ma długie włosy

Joanna Krupa i Joanna Jabłczyńska razem pracują

Joanna Krupa i Joanna Jabłczyńska razem pracują

Joanna-Krupa-dziecko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×