Szukaj

Joanna Krupa jest załamana, że nie może zrzucić kilogramów po ciąży. Ile jej jeszcze zostało?

Joanna Krupa nie może schudnąć po porodzie

Joanna Krupa nie może schudnąć po porodzie

Joanna Krupa walczy o odzyskanie figury sprzed ciąży. Wyznała na Instagramie, że nie jest jej łatwo. Ile jeszcze kilogramów powinna zrzucić?

Joanna Krupa została mamą. W listopadzie na świat przyszła Asha Leigh. Od tego momentu modelka niemal w pełni poświęca się macierzyństwu, a przełomowymi chwilami z życia córeczki chwali się na Instagramie. W ostatnich miesiącach pokazała m.in. wózek, czy akcesoria córeczki. Co jakiś czas publikuje też urocze wspólne zdjęcia, na których dziewczynka dzielnie pozuje u boku mamy.

Joanna Krupa jednak nie zapomina w tym wszystkim o sobie i dzielnie stara się wrócić do formy sprzed ciąży. Zaraz po porodzie wyglądała już bardzo dobrze, a niedawno zachwyciła podczas wyjścia z przyjaciółkami. Okazuje się, że do wymarzonej figury jeszcze trochę jej brakuje.

Joanna Krupa – ile chciałaby schudnąć, żeby zyskać figurę sprzed ciąży?

Na swoim Instagramie modelka opublikowała niesamowite fotografie, na których pozuje w skąpym bikini. Zdjęcia maja być dla niej motywacją, żeby szybko wrócić do takiej samej formy. Okazuje się, że nie jest to takie proste.

To już 11 tygodni odkąd moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, żeby wrócić do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 7 kilogramów jest trudniej niż myślałam – napisała.

Post Joanny Krupy spotkał się ze sporym zrozumieniem. Inne mamy oraz kobiety, które walczą o lepszą sylwetkę, zasypały publikację komentarzami.

  • Bardzo dobrze cię rozumiem. Mi także myło ciężko pozbyć się ostatnich kilogramów.
  • Oj tak, ciężka sprawa ponadprogramowe kilogramy po ciąży.
  • Powoli dotrzesz do celu. Na pewno.
  • Nie stresuj się tym zanadto. Toje ciało wykonało kawał dobrej roboty tworząc tę piękna istotę. Daj mu czas! – piszą obserwujący.

Z taka motywacją tylko patrzeć, jak Joasia opublikuje najnowsze, oszałamiające zdjęcie w bikini. Trzymamy kciuki.

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała przeuroczy film z córką. Sama słodycz o poranku [WIDEO]


Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa z córką pozują do selfie

Joanna Krupa z córką pozują do selfie

Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×