Joanna Krupa otworzyła się w temacie macierzyństwa. Teraz o Ashy wiemy już chyba wszystko: „Musimy na nią bardzo uważać”

Joanna Krupa o córeczce

Joanna Krupa o córeczce

Joanna Krupa po raz pierwszy opowiedziała szczerze o tym, jaka jest Asha. Okazuje się, że nie tylko jest córeczką tatusia, ale i niezwykle roztropną dziewczynką. Co jeszcze zdradziła?

Joanna Krupa jest wielką szczęściarą. Po tym, jak rozpadło się jej małżeństwo z Romainem Zago, spotkała prawdziwą miłość. Podczas spaceru ze swoimi pupilami poznała Douglasa Nunesa, do którego zapałała szczerym uczuciem. 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie odbył się ich ślub, a krótko po tym na świat przyszło pierwsze dziecko, Asha.

Modelka nie ukrywa, że macierzyństwo daje jej mnóstwo powodów do radości. Jeszcze w czasie ciąży w social mediach ochoczo publikowała kolejne zdjęcia, na których eksponowała zaokrąglony brzuszek. Chętnie opowiadała również, jak przygotowuje się do nowej życiowej roli.

Jaka jest Asha – córka Joanny Krupy?

Odkąd córka Joanny Krupy przyszła na świat, dumna mama opowiada o tym, jakim jest dzieckiem. Nie szczędzi swoim fanom szczegółów z życia prywatnego. W rozmowie z Twoim imperium wymieniła kilka cech Ashy. Okazuje się, że dziewczynka nieźle rozrabia.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić.

Co odziedziczyła po mamie?

Mama mówi (mama Joanny Krupy, przyp. red.), że charakter właśnie! Powtarza, że to niesamowite, jak bardzo dziecko może być podobne do matki. Mnie tak samo wszędzie było pełno. Mogłam skakać cały dzień i nigdy nie byłam zmęczona. I też zaczęłam mówić, jak miałam zaledwie dziewięć miesięcy – dodała.

Asha ma zadatki na artystkę i wszystko wskazuje na to, że w przyszłości może pójść w ślady pięknej mamy. Okazuje się, że świetnie pozuje do zdjęć, ale i bardzo lubi muzykę. Czas pokaże, czym zajmie się w dorosłym życiu.

Joanna Krupa z rodziną na Starówce

Asha na Starówce w Warszawie

Joanna Krupa o późnym macierzyństwie

Krupa długo czekała na to, by zostać mamą. Jest jedną z wielu gwiazd, które najpierw skupiły się na swojej karierze, a dopiero później postanowiły poświęcić się macierzyństwu. Czy żałuje, że dopiero teraz zdecydowała się na potomstwo?

Przeciwnie, cieszę się, że zaczekałam z decyzją o dziecku. Dzięki temu dziś mogę dać jej znacznie więcej. Przede wszystkim więcej czasu, uważności, bliskości, obecności. Skupiam się na niej i wkładam w to całe serce. Czuję się spełniona jako mama i jako kobieta.

Joanna nie ukrywa, że w przeszłości miała inne priorytety, przez które zwlekała z decyzją o zostaniu mamą:

Gdy byłam młodsza, liczyli się znajomi, imprezy, wakacje. A także kariera, kontrakty, wyzwania. Dziś mam za sobą pogoń, jaką przeżywają osoby młode, by osiągnąć sukces. To w młodości możesz pracować na drugim końcu świata, być ciągle w drodze, na walizkach. Dla mnie oczywiście zawsze rodzina i przyjaciele byli ważni, ale teraz równowaga między domem a pracą jest priorytetem. I nie wyobrażam sobie, że nie mam Ashy – wyjaśniła.

Jak Joanna Krupa łączy ze sobą pracę i macierzyństwo?

Odkąd modelka została mamą, coraz rzadziej pojawia się na salonach. Wiele osób sądziło, że poświęciła się wyłącznie wychowywaniu córki oraz prowadzeniu Top model. Okazuje się, że mimo małej aktywności zawodowej, w domowym zaciszu pracuje nad nowym projektem:

Mam w głowie fajny projekt, który połączy moją miłość do Polski i do Stanów, ale pandemia, zamknięte granice, problemy w gospodarce, nie pozwalają go w tej chwili rozwinąć. Jednak cały czas nad nim pracuję i to przynosi mi radość.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za realizację zawodowych planów Joanny oraz życzyć jej dużo energii, która z pewnością bardzo jej się przyda w opiece nad Ashą.


Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×