Joanna Krupa udziela Ashy lekcji gotowania. W kalifornijskim domu gwiazdy już czuć święta

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa na najnowszym zdjęciu z Ashą. W jej domu już czuć świąteczną atmosferę. Co napisała gwiazda i czym się zajmuje razem z córeczką?

Joanna Krupa nie zaniedbuje swoich fanów przed świętami. Podzieliła się z nimi kolejną piękną fotografią z Ashą. Tym razem udziela córce lekcji gotowania.

Joanna Krupa i Asha razem gotują

Joanna Krupa w zeszłym roku dołączyła do grona mam. Wraz z Douglasem Nunesem powitali na świecie Ashę. Dumni rodzice co jakiś dzielą się zdjęciami z domowego zacisza i pokazują, że mała rośnie jak na drożdżach.

Gwiazda nie ukrywa, że córka jest spełnieniem jej marzeń. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła kilka ciekawych faktów z życia prywatnego. Ujawniła, do czego przyzwyczaił ją tatuś – Asha lubi w nocy zakraść się do łóżka rodziców, dlatego Joanna nie zawsze jest wyspana, ale nie narzeka, bo dziewczynka jest cudownym dzieckiem.

Tuż przed świętami w rozmowie z Faktem zdradziła także, że marzy jej się rodzeństwo dla córeczki.

Douglas ma trzech braci i dwie siostry i marzy, żeby dać Asi rodzeństwo. Ja też mam siostrę i wiem, jaka to wspaniała sprawa. Dlatego rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny. Bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko.

Czy te marzenia się spełnią? Tego nie wiemy. Pewne natomiast jest to, że Krupa bardzo kreatywnie spędza czas z Ashą, a w jej domu także już czuć atmosferę Bożego Narodzenia. Bawią się w gotowanie, a modelka życzy wszystkim, żeby przygotowywanie wieczerzy wigilijnej było niezapomnianym przeżyciem.

Kochani, jeśli najbliższe godziny spędzacie w kuchni przygotowując posiłki na Christmas dinner to życzę Wam, aby te chwile były tak radosne jak te, które spędzam właśnie z Ashą ucząc ją podstaw gotowania ☺️- napisała.

Pod postem Joanny pojawiły się życzenia świąteczne od fanów. Nie brakuje też komplementów od zauroczonych Ashą internautów. Malutka jest przesłodka i już chyba nie ma co dłużej ukrywać, że powoli przejmuje profil sławnej mamy.


Joanna Krupa bawi się z Ashą

Joanna Krupa bawi się z Ashą

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×