Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie z domowego zacisza. „Tatuś i jego księżniczka”. Rozkoszna Asha kradnie kadr

Douglas Nunes i Joanna Krupa

Douglas Nunes i Joanna Krupa

Joanna Krupa na Instagramie udostępniła kadr z domowego zacisza. Urocza Asha kradnie zdjęcie. Internauci są nią oczarowani.

Joanna Krupa w zeszłym roku została mamą. Wraz z Douglasem Nunesem doczekali się narodzin Ashy. Modelka nie ukrywa, że córka jest spełnieniem jej marzeń. Razem z mężem starają się zapewnić jej bezpieczny dom i kochającą rodzinę.

Tego świadkami są internauci. Dumni rodzice co jakiś czas udostępniają zdjęcia, na których dziewczynka pojawia się na pierwszym planie, publikują fragmenty ich codziennego życia. Tak było też niedawno, gdy gwiazda Top Model pokazała, że jej córka uczy się języka polskiego.

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Internauci są zachwyceni

Modelka nowe zdjęcie, na którym pojawia się Asha, udostępniła w sobotę. Tym razem pokazała moment, w którym dziewczynka siedzi na kolanach śpiącego taty. Zamiast pójść w jego ślady, z zainteresowaniem patrzy w obiektyw. Joanna Krupa rozczulający kadr podpisała krótko, zdradzając, jak silna więź jest między ojcem a dzieckiem:

Dom. @nunes451 córeczka tatusia.

Zachwyceni internauci komplementują kadr. Piszą, że jest on rozczulający:

  • Tatuś i jego księżniczka. Piękny widok.
  • Ale urocze zdjęcie. Bardzo mi się podoba. Fajnie, że córeczka ma tak dobry kontakt z ojcem.
  • Bóg się uśmiecha, kiedy na to spogląda. Ja też. Twoja rodzina jest taka rozkoszna #staysafe #godbless.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Zdjęcie, które udostępniła Joanna Krupa jest naprawdę rozkoszne.

Daniel Woliński o macierzyństwie Joanny Krupy

Warto wspomnieć, że Joanna Krupa dzięki córce zmieniła w życiu priorytety. O tym, że to dla niej zmieniła wiele aspektów w życiu, jest przekonany jej przyjaciel, Dawid Woliński. W rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że każda kobieta zmienia się w momencie, w którym zostaje mamą. Tak było też w przypadku Joanny:

Ona jest bardzo podekscytowana malutką Asią. Nawet jak sobie rozmawiamy prywatnie, to ona jest zawsze w pobliżu. To nie jest tak, że sobie robimy godzinną rozmowę na facetimie, a Asia jest sama. Zawsze jest obok niej Asha i to jest niesamowite. Pamiętam nasze rozmowy wcześniejsze – Asia w klubie, Asia na kolacji, Asia na pilates, pilates u Asi. A teraz Asia jest z Ashą, Asia jest Douglasem i Ashą, Asia jest z Douglasem i nianią, albo z mamą. Jedyny punkt całego życia Asi to jest Asha – zdradził w rozmowie z reporterka Jastrząb Post.

Wywiad możecie zobaczyć tutaj.


Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córki

Joanna Krupa uczy Ashę polskiego

Joanna Krupa uczy Ashę polskiego

joannakrupa_124304665_428442255217089_4532236102575881155_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×