Szukaj

Wielki skandal w Top Model: Joanna Krupa nie komentuje zaistniałej sytuacji. Zajmują ją obecnie inne sprawy

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa jest twarzą Top Model. Fani formatu już sobie nie wyobrażają programu bez pięknej modelki z uroczym amerykańskim akcentem. Obecnie wokół show jest wielki skandal - finalista Dominic D'Angelica został wyrzucony ze względu na kryminalną przeszłość. Gwiazda programu jednak milczy. Co ją tak absorbuje?

Dominic D’Angelica z Top Model został usunięty z finału, kiedy wyszły na jaw zdarzenia z jego przeszłości. W sieci i mediach wielka burza, a TVN wydał oświadczenie. Wiele osób związanych z show już wypowiedziało się publicznie na temat zaistniałej sytuacji, jednak największa gwiazda programu, Joanna Krupa, póki co, nie skomentowała skandalu. Co ją obecnie zajmuje?

Joanna Krupa opublikowała nowe zdjęcie z Ashą. Co napisała?

Przypomnijmy, tuż przed finałem, na jaw wyszły szczegóły mrocznej przeszłości Dominica D’Angelico, który dostał się do finału polskiej edycji Top Model. Pudelek donosił, że w „2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. Karę zawieszono, ale sąd postanowił odwiesić wyrok, ponieważ mężczyzna złamał warunek. Pisaliśmy o tym tutaj. W mediach huczy, a na temat postanowili wypowiedzieć się ludzie związani z produkcją. Do tego doszły doniesienia, że stacja już jakiś czas była w posiadaniu informacji na temat przeszłości uczestnika show. Takiego skandalu w telewizji dawno nie było.

Tymczasem zbliża się finał Top Model 9., który TVN wyemituje na żywo w najbliższą środę. Nie może zabraknąć gwiazdy i prowadzącej program. Joanna Krupa nie odniosła się, póki co, do sprawy. Zajmuje się swoją córeczką Ashą. Właśnie opublikował słodkie zdjęcie z dziewczynką.

Cuddle buddy. Moj misiu do tulenia – napisała.

Na zdjęciu widzimy mamę i córkę, które razem relaksują się na sofie.

Uroczy kadr rozczulił internautów. Ten spokój Joasi jest zaraźliwy. Burza w Top Model minie, a chwile z Asha są bezcenne. Przecież finał odbędzie się również bez udziału kontrowersyjnego uczestnika. Krupa być może już szykuje się do, żeby błyszczeć w środowym programie na żywo.


Joanna Krupa na nowym zdjęciu z Ashą

Joanna Krupa na nowym zdjęciu z Ashą

Joanna Krupa uczy Ashę polskiego
Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×