Szukaj

Joanna Krupa na selfie z Ashą. Internauci rozczuleni. Do kogo dziewczynka jest bardziej podobna?

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa rozczuliła internautów, publikując selfie z dwumiesięczną córeczką, Ashą. Oczywiście od razu zaczęła się giełda: do kogo malutka jest bardziej podobna, do mamy, czy do taty.

Joanna Krupa w listopadzie urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, doczekali się córki, która otrzymała imiona Asha Leigh. Od tego czasu gwiazda niemal w stu procentach poświęca się macierzyństwu, a przełomowymi chwilami ze swojego życia z córką dzieli się na Instagramie. Pokazała już pokoik, wózek, butelki córeczki. Tym razem opublikowała rozczulające selfie z malutką w ramionach.

Joanna Krupa i Asha na selfie. Jak wyglądają?

Joanna Krupa stara się otaczać córeczkę tym, co najlepsze. Uwielbia stylowe gadżety, które mają swoją cenę, ale na wyczekiwaną pociechę nie żałuje ani grosza. Udowodniła to na początku grudnia, prezentując wnętrza pokoiku małej Ashy. Amerykańska modelka sama wybrała mebelki i dodatki, a całość zachwyciła amerykański magazyn People, który opublikował zdjęcia wnętrz na łamach jednego z numerów. Następnie pokazała wózek, jaki nabyła, żeby zarówno córeczce, jak i jej samej było najwygodniej.

Zakochana po uszy w córeczce Asia Krupa niedawno opublikowała selfie z malutką. Jest tak urocza, że internauci stopnieli jak wosk. Do kogo jest bardziej podobna?

Say cheese – napisała.

View this post on Instagram

Say cheese ????????

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Macierzyństwo służy Joannie Krupie, która wygląda zjawiskowo, a mała Asha jest przesłodkim maleństwem. Internauci zaczęli się prześcigać w poszukiwaniu podobieństwa do rodziców. Część twierdzi, że jest bardzo podobna do słynnej mamy, a inni, że to cały tata.

  • O, jaki aniołek! Gratulacje, Asiu.
  • Ale słodka!
  • Podobna do tatusia.
  • Ojjj, ale kopia mamusi.
  • Czysta perfekcja!

A wy jak sądzicie?

Zobacz: Joanna Krupa miesiąc po porodzie wybrała się do modnej knajpy w Los Angeles. Błyskawicznie wróciła do formy


Joanna Krupa na selfie z Ashą Leigh

Joanna Krupa na selfie z Ashą Leigh

Joanna Krupa z córką na spacerze

Joanna Krupa z córką na spacerze

Joanna Krupa z Mikołajem

Joanna Krupa z Mikołajem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×