Joanna Krupa na spacerze z Ashą. Zabrała ze sobą niezwykle oryginalny gadżet, który ułatwia jej opiekę nad córką

Joanna Krupa z mężem i córką

Joanna Krupa wybrała się na spacer z uroczą Ashą. Rodzinną wyprawę uwieczniła w sieci. Jej pociecha miała na sobie gadżet, który ułatwił im wyjście z domu.  

Joanna Krupa jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. O polskiej modelce mieszkającej w USA zrobiło się bardzo głośno, gdy dołączyła do obsady programu Top Model. Od kilku lat świetnie sprawdza się w roli gospodyni i przewodniczącej jury. Od czasu debiutu na antenie stacji zebrała sporą grupę fanów, która skrzętnie śledzi jej poczynania. Ku ich uciesze Krupa jest aktywna w social mediach i chętnie dzieli się nie tylko kulisami swojej pracy, ale też chwilami z życia osobistego.

Modelka od niemal dwóch lat łączy karierę w show-biznesie z macierzyństwem. Jej oczkiem w głowie stała się córeczka Asha, która jest doskonale znana internautom. Jej mama chętnie zamieszcza kolejne zdjęcia i nagrania, na których można zobaczyć jej pociechę.

Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Joanna jest w trakcie nagrywania kolejnego sezonu programu Top Model. Prace na planie show nadal trwają, a gwiazda od kilku tygodni mieszka w Polsce.

Krupa wyjechała z USA, by pojawić się w pracy. Najpierw przyleciała do Polski sama, a później dołączyli do niej mąż Douglas i córeczka. Jest to dla całej rodziny już kolejna wspólna wizyta w ojczyźnie modelki. Paparazzi nie odstępują ich na krok, a ostatnio przyłapali szczęśliwą rodzinę na spacerze po warszawskiej Starówce.

Prowadząca Top Model pomiędzy nagraniami spędza jak najwięcej czasu ze swoją pociechą. W sieci chwali się tym, jak razem wykorzystują wolny czas.

Na Instatory modelki pojawiło się nagranie, na którym widzimy ją i jej mamę na spacerze z dziewczynką. Mała ulubienica internautów jest już tak samo sławna jak jej mama. Asha podczas spaceru miała na sobie wygodne legginsy i t-shirt, a także zabawne przeciwsłoneczne okulary, w których wyglądała niezwykle uroczo.

Mama i babcia wspomogły się też modnym gadżetem, który zapewnił dziewczynce bezpieczny spacer. Córka modelki miała na sobie plecaczek z szelkami i smyczką, za którą trzymała mama modelki. Uchroniło to malutką na przykład przed nagłym wybiegnięciem na ulicę czy upadkiem i zapewniło wszystkim spokojny spacer.

Też korzystacie z takich rozwiązań dla swoich dzieci?


Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×