Szukaj

Joanna Krupa na najnowszym zdjęciu wygląda nieziemsko! Takiego będąc w ciąży nie miała nawet Meghan Markle!

Joanna Krupa nie zwalnia tempa i dzielnie pracuje na planie Top Model. Przyszła mama przebiera się kilka razy dziennie i wszystkim dzieli się na Instagramie. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia. W białej sukience już ją widzieliśmy, ale nie w takiej pozie. Jest bosko!
Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa w końcu doczekała się tego, o czym marzyła od zawsze. Zaszła w ciążę i ku nawet swojemu zaskoczeniu, nie potrzebowała zamrożonych kilka lat temu jajeczek. Wszystko odbyło się w naturalny sposób i modelka właśnie przygotowuje się do najważniejszej roki w życiu.

Zanim jednak zostanie mamą, przed nią sporo pracy. Trwają obecnie nagrania do najnowszej edycji Top Model, w którym nie mogło zabraknąć Krupy. Gwiazda jest tam prowadzącą, jurorką i chyba też mentorką uczestników, bo zawsze służy dobrą radą i każdy może na nią liczyć. Musi więc być obecna na planie niemalże każdego dnia. I choć dla kobiety w ciąży jest to zapewne mszczące, fani i media mogą podziwić jej śliczne kreacje!

Joanna dzieli się wszystkim na swoim Instagramie. To tam pojawiają się jej nowe stylizacje i widać jak brzuszek rośnie. Z dnia na dzień jest coraz większy. Ostatnio gwiazda przyznała, że to już 25 tydzień, a wczoraj zapozowała w pięknym ogrodzie.

Miała na sobie białą, długą sukienkę, idealnie podkreślającą zaokrąglony brzuszek. Dzięki falowanym włosom i opasce w nich, wyglądała naprawdę uroczo niczym księżniczka.

Fani nie mogli wyjść z podziwu jak ślicznie wygląda ich idolka:

  • Pięknie wyglądasz!
  • Kwitnąco!
  • Cóż za piękny widok Pani Joanno. Ślicznie pani wygląda.
  • Przepiękna!

To prawda. Joanna wyglada zjawiskowo, a zdjęcie na huśtawce zrobione przez jej makijażystkę równie dobrze mogłoby być jakimś portretem powieszony na ścianie. Takie zdjęcia nie doczekała się w ciąży nawet Meghan Markle!

Spójrzcie sami! My chcemy więcej takich ślicznych fotek!

To najpiękniejsze zdjęcie ciężarnej Joanny Krupy, jakie widzieliśmy! Marcin Tyszka zrobił modelce genialną sesję z ukrycia!

Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Imiona dziecka Joanny Krupy wyciekły do mediów! Nikt w polskim show-biznesie nie wybrał tak oryginalnego zestawu!


Joanna Krupa na planie „Top Model”

Joanna Krupa na planie „Top Model”

Joanna Krupa na planie „Top Model”

Joanna Krupa na planie „Top Model”

Joanna Krupa odsłania brzuch w 25 tygodniu ciąży, jest bez makijażu

Joanna Krupa odsłania brzuch w 25 tygodniu ciąży, jest bez makijażu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×