Szukaj

Joanna Krupa na najnowszym zdjęciu wygląda nieziemsko! Takiego będąc w ciąży nie miała nawet Meghan Markle!

Joanna Krupa nie zwalnia tempa i dzielnie pracuje na planie Top Model. Przyszła mama przebiera się kilka razy dziennie i wszystkim dzieli się na Instagramie. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia. W białej sukience już ją widzieliśmy, ale nie w takiej pozie. Jest bosko!
Joanna Krupa

Joanna Krupa w końcu doczekała się tego, o czym marzyła od zawsze. Zaszła w ciążę i ku nawet swojemu zaskoczeniu, nie potrzebowała zamrożonych kilka lat temu jajeczek. Wszystko odbyło się w naturalny sposób i modelka właśnie przygotowuje się do najważniejszej roki w życiu.

Zanim jednak zostanie mamą, przed nią sporo pracy. Trwają obecnie nagrania do najnowszej edycji Top Model, w którym nie mogło zabraknąć Krupy. Gwiazda jest tam prowadzącą, jurorką i chyba też mentorką uczestników, bo zawsze służy dobrą radą i każdy może na nią liczyć. Musi więc być obecna na planie niemalże każdego dnia. I choć dla kobiety w ciąży jest to zapewne mszczące, fani i media mogą podziwić jej śliczne kreacje!

Joanna dzieli się wszystkim na swoim Instagramie. To tam pojawiają się jej nowe stylizacje i widać jak brzuszek rośnie. Z dnia na dzień jest coraz większy. Ostatnio gwiazda przyznała, że to już 25 tydzień, a wczoraj zapozowała w pięknym ogrodzie.

Miała na sobie białą, długą sukienkę, idealnie podkreślającą zaokrąglony brzuszek. Dzięki falowanym włosom i opasce w nich, wyglądała naprawdę uroczo niczym księżniczka.

Fani nie mogli wyjść z podziwu jak ślicznie wygląda ich idolka:

  • Pięknie wyglądasz!
  • Kwitnąco!
  • Cóż za piękny widok Pani Joanno. Ślicznie pani wygląda.
  • Przepiękna!

To prawda. Joanna wyglada zjawiskowo, a zdjęcie na huśtawce zrobione przez jej makijażystkę równie dobrze mogłoby być jakimś portretem powieszony na ścianie. Takie zdjęcia nie doczekała się w ciąży nawet Meghan Markle!

Spójrzcie sami! My chcemy więcej takich ślicznych fotek!

To najpiękniejsze zdjęcie ciężarnej Joanny Krupy, jakie widzieliśmy! Marcin Tyszka zrobił modelce genialną sesję z ukrycia!

Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Imiona dziecka Joanny Krupy wyciekły do mediów! Nikt w polskim show-biznesie nie wybrał tak oryginalnego zestawu!


Czy kobiety powinny się decydować na ciążę w późnym wieku?

×