Szukaj

Joanna Krupa pierwszy raz po porodzie wyrwała się na imprezę. Wygląda olśniewająco!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa na początku miesiąca została mamą, ale wcale nie spędza całych dni i nocy na czuwaniu przy córeczce! Jak teraz wygląda życie naszej gwiazdy?

Asha-Leigh Nunes przyszła na świat 3 listopada 2019 roku w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Na Instagramie dumnego ojca od razu pojawił się wpis informujący o narodzinach córeczki.

Zobacz: Wiemy, ile Joanna Krupa zapłaciła za poród i gdzie rodziła! Na ten sam luksus postawiły Madonna i Victoria Beckham

Trzy dni po porodzie Joanna Krupa ze swoją kruszynką były już w domu. Gwiazda pokazała nawet pierwsze zdjęcie babci z Ashą. Kontrowersyjnym tematem okazało się także zatrudnienie pielęgniarki, która w pierwszych miesiącach życia córeczki ma pomóc świeżo upieczonej mamie.

To prawdopodobnie dzięki pomocy tej tajemniczej osoby, Joanna Krupia mogła już pozwolić sobie na nocne szaleństwo poza domem! Modelka opublikowała właśnie zdjęcia z wypadu do klubu z koleżankami.

Zobacz: Siostra Joanny Krupy pokazała film z małą Ashą Leigh. Ten czarujący uśmiech rozczuli was do łez

Młoda mama wygląda wspaniale i kwitnąco. Ubrana w obcisłą czarną sukienkę z dużym dekoltem z pewnością zwróciła na siebie uwagę niejednego mężczyzny. Ta zabawa nie trwała jednak długo. Domyślamy się, że Joasia szybko wróciła by uściskać, ucałować i utulić do snu swoją małą księżniczkę.

Joanna Krupa pierwszy raz po porodzie wyrwała się na imprezę. Wygląda olśniewająco!

Joanna Krupa pierwszy raz po porodzie wyrwała się na imprezę. Wygląda olśniewająco!Joanna Krupa pierwszy raz po porodzie wyrwała się na imprezę. Wygląda olśniewająco!

To ważne, by po porodzie nie zapominać o własnych przyjemnościach. Dlatego cieszymy się, że piękna blondynka znalazła chwilę dla siebie i swoich koleżanek. Odpoczynek na mieście z pewnością dobrze jej zrobi 🙂

Zobacz: Joanna Krupa z córką są już w domu! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie Ashy z babcią. Co za uroczy widok!


Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×