Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Joanna Krupa dała szansę Romainowi Zago! Musi spełnić tylko jeden prosty warunek

Joanna Krupa i Romain Zago nie rozstali się?


Joanna Krupa wysyła męża na terapię

Wbrew pogłoskom o nowej miłości i nie zważając na obecność przystojnego biznesmena u swojego boku, Joanna Krupa nie wyklucza pojednania z Romainem Zago. Jak czytamy w Fakcie, modelka zdecydowała, że jest gotowa dać swojemu partnerowi jeszcze jedną szansę. Postawiła jednak warunki: jurorka Top Model zażądała, by Romain udał się na terapię.

Joanna Krupa pierwszy raz tak szczerze o rozwodzie: „Smutna sytuacja. Miałam pięć miesięcy, żeby się nad tym zastanowić” [WIDEO]

Narastający od sześciu miesięcy kryzys w ich związku przyzwyczaił Joannę (i wszystkich innych) do myśli, że para rozstała się na dobre i czas ruszyć dalej. Okazuje się jednak, że nie wszystko jeszcze stracone. Obawiając się utraty Krupy, Romain zaczął ponoć przykładać większą uwagę do swojego zachowania i bardzo się stara, by wrócić w łaski pięknej żony. Być może jest w tym jakaś metoda, bo zamiast pozwu sądowego, otrzymał menu w restauracji, w której spotkali się na kolację:

Romain kajał się przed nią cały wieczór. Zaskoczona Joanna powiedziała mu, że wciąż go nie skreśliła. Nie potrafi jednak zapomnieć o ostatnich miesiącach – zdradził dziennikowi znajomy modelki

Jak twierdzi informator, Krupa jest skłonna porzucić bolesne wspomnienia i wybaczyć swojemu mężowi, jednak dopiero wtedy, gdy ten zrozumie co jest w życiu istotne:

Joanna chce, by Romain poszedł na terapię, dzięki której odnajdzie siebie i dowie się na czym tak naprawdę mu w życiu zależy. Ne chce znów mu wybaczyć, by potem i tak zostać porzuconą. On musi przemyśleć swoje błędy – wyjaśnia źródło Faktu

Życzymy im dużo szczęścia, tylko co w tej sytuacji z Nico Santuccim?

Joanna Krupa i przystojny biznesmen na kolejnej wspólnej imprezie. Tym razem nie szczędzili sobie namiętności

Joanna Krupa i Nico Santucci na imprezie

Joanna Krupa i Nico Santucci na imprezie

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago

Joanna Krupa da Romainowi Zago jeszcze jedną szansę?

Czy Joanna Krupa i Romain Zago powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 6


Gość | 11 lipca 2017, 11:53

Przepiekna Para sa w 100 % swoim Przeznaczeniem!, zycze z glebi Serduszka SZCZESCIA” i prosze nie zawiedzcie tych wszystkich ktorzy sa z Wami i w tych Dobrych i tych mniej przykrych Momentach! ” Wasza Fanka”


Lipsy | 8 czerwca 2017, 17:46

Trzeba być kretynem, żeby zdradzać i źle traktować taką kobietę. Widać, że Joasia ma dobre serce skoro chce mu znów wybaczyć. I musi go kochać. Wcale nie jest taki przystojny za jakiego pewnie się uważa. Joasia jest piękną, zgrabną kobietą. Mam nadzieję, że za parę miesięcy i ja będę mogła wkładać takie obcisłe kreacje, bo zaczęłam się odchudzać. Na początek zrezygnowanie ze słodyczy i ciężkich potraw, tabletki iqacai, żeby mi zahamowały apetyt i siłownia. Nie odpuszczę i schudnę te 10-12 kilo ;D


EM | 8 czerwca 2017, 12:07

PANI JOASIU MĘŻCZYZNA ,KTÓRY ZDRADZA NIE JEST WART UWAGI. TERAZ WIDUJE SIĘ PANIĄ Z INNYM I JEŻELI TO JEST TO ,NIE WARTO SIĘ ZASTANAWIAĆ. JEST PANI PIĘKNĄ KOBIETĄ I PROSZĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI NA KRYTYKĘ ZAZDROŚNIKÓW.


Gość | 8 czerwca 2017, 11:25

Zydowa myslala ze Zago bedzie jej sponsorem w nieskonczonosc.
Niestety sielanka sie skonczyla.


Gość | 8 czerwca 2017, 08:15

Gonic te rury z Polski,bo to zlodziejki.


Gość | 8 czerwca 2017, 08:08

Zydowskie Rury z Polski tylko czyhaja gdzie dorwac bogatego posuwacza ,czesto udjae im sie osiagnac wymarzony cel,a potem udaja wielkie damy .Przerobione nabotoksowane szantrapy.


Dodaj komentarz
×