Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Joanna Krupa pokazała swój sposób. Zrobiło się bardzo słodko

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa na kwarantannie pozostaje bardzo aktywna w sieci. Nie ma dnia, żeby nie uszczęśliwiła swoich fanów jakąś nową publikacją. Dzisiaj pochwaliła się, jak razem z Ashą podbijają TikToka.

Joanna Krupa kwarantannę spędza w swoim domu z Los Angeles, razem z najbliższymi i czworonożnymi przyjaciółmi. Miłością do zwierząt już zaraziła swoją córeczkę, Ashę Leigh.

Dziewczynka zdominowała profile społecznościowe swoich rodziców. Jest już małą gwiazdą Instagrama, jest taka słodka, że wcale nie jest to czymś zaskakującym. Na najnowszej publikacji Krupa pokazała, że razem zaczynają podbijać także TikToka, popularną ostatnio wśród gwiazd aplikację, która do tej pory kojarzona była raczej z młodzieżą.

Joanna Krupa i Asha podbijają TikToka

Niedawno Instagram Joanny i jej męża Douglasa Nunesa zawojowały dwa filmiki. Na jednym Asha pierwszy raz korzysta z basenu, a na drugim rodzice pokazują jej, jak smaczne są stałe posiłki. W końcu malutka skończyła już 6 miesięcy.

Korzystając z wolnego czasu, Krupa postanowiła zdobyć kolejne rzesze fanów i razem z córeczką nagrała TikToka. Na filmiku modelka i Asha poruszają się w rytm muzyki. Joanna ma widoczną frajdę, kiedy obserwuje malutką reagującą na dźwięki. Rosną kolejne gwiazdy TikToka.

TikTok, to niezwykle szybko rozwijająca się aplikacja — nowy sposób na komunikację z ulubionymi influencerami, a także gwiazdami. Polega na nagrywaniu krótkich filmików. Liczy się przede wszystkim oryginalny pomysł i wykonanie. Wygląda na to, że Joanna Krupa będzie sprawdzała swoją kreatywność w tej aplikacji.

Szczęśliwy poniedziałek – napisała.

View this post on Instagram

Happy Monday ????

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Uroczy filmik skomentowali obserwujący Joanny.

  • Śliczna masz córkę jest tak podobna do ciebie.
  • Cudnie.
  • Go Girls!
  • LOL, ona jest taka cudowna! – piszą.

Zobacz także: Tym Joanna Krupa się nie chwaliła. Dawid Woliński zdradził sekrety macierzyństwa gwiazdy [WIDEO]


Joanna Krupa i Asha na Tik Toku

Joanna Krupa i Asha na Tik Toku

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa: kreacja Ashy na jej urodzinach

Joanna Krupa: kreacja Ashy na jej urodzinach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×