Szukaj

Joanna Krupa z córeczką na motorze. Nie wiadomo na co patrzeć: na Ashę w kasku czy jej cudne podwórko

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pierwsze chwile Nowego Roku spędza z Asha i Douglasem Nunesem. Rozkoszują się wspólnymi chwilami i z nadzieją patrzą w przyszłość. Przy okazji widzimy piękne podwórze domu modelki i urocze ujęcie jej córki na motorze.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes stworzyli piękną rodzinę. Przypadkowe spotkanie na spacerze z psami zmieniło się w trwałą relację, a owocem ich miłości jest słodka Asha, która szturmem wdarła się w serca internautów, którzy obserwują na profilach społecznościowych jej rodziców, jak pięknie się rozwija.

Modelka nie ukrywa swojego życia prywatnego. Chętnie wpuszcza fanów do domu, pokazuje jak mieszka, jak spędza czas, swoje pieski, których ma całe stadko. Możemy podziwiać ją jak błyszczy podczas projektów, w których realizuje się zawodowo, ale także w codziennym wydaniu w dresie i bez makijażu.

Wiadomo także, że Joanna Krupa i jej mąż marzą, żeby w najbliższym czasie Asha miała rodzeństwo.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Póki co spokojnie wchodzą w Nowy Rok, relaksując się w kalifornijskim domu gwiazdy.

Joanna Krupa pokazała Ashę na motorze i spektakularne podwórko

Pierwsze dni 2021 roku modelka i jej rodzina celebrowali we własnym gronie. Na piękny podwórku kalifornijskiego domu leniwie oddawali się zabawom. Asha na swoim motorku, w kasku na główce i ze sprytną minką jak zawsze skradła serca internautów. Wyglądała słodko. Jej mama, nieco zaspana, bez makijażu, pozuje obok wpatrzona w córkę.

Szczęśliwego nowego roku! Najważniejsze momenty to te, które mają znaczenie – napisała modelka.

My nie możemy przejść obojętnie i nie zwrócić uwagi na otoczenie domu modelki. Kamienna posadzka, okucia w oknach, wielka donica w pięknym kolorze, która kontrastuje z białymi ścianami domu i spektakularne palenisko, zapewniające ciepło mieszkańcom, robią spore wrażenie. Każdy odkryty przez Joannę kawałek jej rezydencji pokazuje, jak cudnie mieszka w Kalifornii.


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×