Szukaj

Joanna Krupa po ciąży nie odzyskała idealnej sylwetki. Gwiazda zdradziła, jak walczy o powrót do formy

Przed Joanną Krupą nie lada wyzwanie. Gwiazda Top Model niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy, jednak modelka nie zamierza poddawać się lenistwu. Chce pozbyć się brzuszka po ciąży, tak szybko, jak to możliwe.
Joanna Krupa nie może schudnąć po porodzie

Joanna Krupa nie może schudnąć po porodzie

3 listopada ubiegłego roku na świat przyszła malutka Asha Leigh Nunes. Jest oczkiem w głowie rodziców. Jednak wraz z ciążą pojawiły się dodatkowe kilogramy. Joanna Krupa walczy z nimi już od jakiegoś czasu po porodzie. Zostało jej do zrzucenia prawie 6 kilogramów. Co robi, by się ich pozbyć?

Joanna Krupa po porodzie ostro ćwiczy na treningach

Modelka nie chce być mamą na pełny etat, planuje szybki powrót do kariery. Jednak zanim ponownie stanie przed kamerami, chce być zadowolona ze swojego ciała. Dlatego ćwiczy codziennie ze znaną trenerką gwiazd Tracy Anderson (trenuje z nią także Gwyneth Paltrow, Taylor Swift, Kim Kardasian, czy Nicole Richie).

Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Poza tym w wolnych chwilach chodzę na długie spacery – mówi Joanna w rozmowie z Faktem.

Z jej aktywnościami fani są na bieżąco w mediach społecznościowych. Młode mamy gorąco dopingują modelkę.

Powodzenia Pani Joanno. Gratuluję córki jak również figury. Moja na świat planowo przyjdzie w czerwcu. Jakby Pani wyrosła mogę przygarnąć.

Joanna Krupa nie ma niani. Kto zajmuje się jej dzieckiem?

Chociaż opieka nad Ashą jest wymagająca, to gwiazda nie korzysta z pomocy niani. Chce jak najwięcej czasu i energii poświęcić macierzyństwu. Jak sama mówi, jej córeczka potrzebuje dużo uwagi i samo zajmowanie się nią jest również świetnym treningiem. Na pewno wszystkie matki przyznają Joasi rację. Joannę Krupę już za kilka miesięcy spotkamy w Polsce na nagraniach do nowego sezonu Top Model, którego misja będzie jak zwykle w TVN.


Joanna Krupa z córką na spacerze

Joanna Krupa z córką na spacerze

Joanna Krupa na selfie z Ashą Leigh

Joanna Krupa na selfie z Ashą Leigh

Joanna Krupa z dzieckiem

Joanna Krupa z dzieckiem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×