Szukaj

Finał „Top model” bez Joanny Krupy? Kto poprowadzi program za modelkę? Jest oficjalny komentarz

Joanna Krupa będzie uczestniczyć w finale Top model? Pojawił się oficjalny komentarz. Zobacz, co wiadomo na temat ostatniego odcinka programu. 
Joanna Krupa - Top model

Joanna Krupa - Top model

Joanna Krupa i Douglas Nunes od ponad roku są małżeństwem. Rodzina modelki i jej ukochanego wkrótce się powiększy. Gwiazda Top model spodziewa się pierwszego dziecka, które na świecie ma się pojawić jeszcze w tym roku. Zanim to jednak nastąpi, Krupa nie zwalnia tempa.

Modelka nie tylko prowadzi media społecznościowe, ale także pojawia się na planie Top model, gdzie nagrywane są nowe odcinki programu. To one zostaną wyemitowane już jesienią. Fani programu doskonale wiedzą, że finał programu transmitowany jest na żywo. Czy modelka przyleci do Polski i go poprowadzi?

Krupa postanowiła skomentować te doniesienia.  Jak wyznała w rozmowie z Faktem bardzo chciałaby to zrobić. Dziecko dla niej jest jednak najważniejsze. Właśnie dlatego jeśli dostanie zgodę lekarza, natychmiast wsiada w samolot i przylatuje do naszego kraju:

Mam plany, żeby być w Polsce, ale wszystko zależy od dziecka. Ono jest najważniejsze (…). Nie widzę tego finału bez swojego udziału. Kocham ten program i bardzo chciałabym zobaczyć, kto wygra – przyznała modelka.

Zakończenie programu zaplanowane jest na 25 listopada. Czy pojawi się na nim Krupa? Kto ją zastąpi? Na ten moment trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje.

Joanna Krupa – ciąża

Do tego momentu fani modelki mogą oglądać jej najnowsze wpisy w social mediach. Na Instagramie Krupy nie brakuje bowiem uroczych zdjęć przyszłej mamy, która pokazuje światu powiększający się brzuszek. Niemal każdy wpis spotyka się z ciepłym przyjęciem przez internautów.

Z zachwytem użytkownicy sieci przyjęli m.in. filmik, na którym Krupa bez makijażu tańczy w rytm muzyki. Na pierwszym planie był brzuszek, który falował w rytm dźwięków znajdujących się w tle. Chociaż początkowo nagranie miał dostać tylko mąż modelki, ostatecznie trafiło na jej Instagrama. 

Zobacz: Joanna Krupa świętuje pierwszą rocznicę ślubu! Mąż gwiazdy pokazał piękne zdjęcia z żoną i zdradził małżeński sekret!

Zobacz: Intymny film z półnagą ciężarną Joanną Krupą trafił do sieci! Gwiazda nagrała go tylko dla męża! [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa jak sprinterka ruszyła na szalone zakupy z piękną mamą! Modelka wykupiła pół luksusowego sklepu z ciuszkami dla niemowlaków!


Joanna Krupa tańczy z gołym ciążowym brzuchem

Joanna Krupa tańczy z gołym ciążowym brzuchem

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa jesienią urodzi dziecko

Joanna Krupa jesienią urodzi dziecko

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×