Szukaj

Córeczka Joanny Krupy skończyła 5 miesięcy. Z tej okazji gwiazda zrobiła małej Ashy przeuroczą sesję

Córeczka Joanny Krupy, Asha, ma już 5 miesięcy! Z tej okazji dumna mama umieściła wzruszający post na swoim Instagramie. Co napisała?
Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa marzyła od dłuższego czasu o tym, by zostać mamą. Długo szukała idealnego kandydata na ojca swojego pierwszego dziecka. Niestety wraz z pierwszym mężem, Romainem Zago, nie udało się jej stworzyć idealnych warunków do wychowywania pociechy. Wtedy zdecydowała się na zamrożenie jajeczek, czekając na odpowiedni moment na macierzyństwo. Na szczęście dość szybko poznała swego obecnego męża, amerykańskiego producenta filmowego o meksykańskich korzeniach – Douglasa Nunesa. On sprawił, że wreszcie naprawdę zapragnęła spełnić marzenie o dziecku.

Modelka parę miesięcy temu przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę – Ashę Leigh. Od tego momentu chętnie umieszcza jej zdjęcia na swoim prywatnym profilu społecznościowym. Nie należy do osób, które kurczowo chronią swojej prywatności, dlatego też obserwatorzy są na bieżąco z jej obecnym życiem.

Córka Joanny Krupy w nowej fryzurze na Instagramie

Dumna mama wraz z tatą na bieżąco publikują zdjęcia Ashy na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Fani za każdym razem zachwycają się jej urodą i obsypują komplementami. Widać, że Joanna Krupa jako mama czuje się spełniona. Wydaje się być najszczęśliwsza na świecie. Bardzo często wspomina o tym na swoim Instagramie. Nie broni się także przed dzieleniem się ważnymi wydarzeniami w życiu córeczki. Z wielką radością prezentowała zdjęcia z uroczystości chrztu. Ostatnio zaprezentowała córeczkę w nowym wydaniu i pokazała ją w odmienionej fryzurze.

Córka Joanny Krupy Asha kończy 5 miesięcy

W życiu małej Ashy przyszedł czas na kolejne ważne wydarzenie. Właśnie skończyła 5 miesięcy. Oczywiście młoda mama z wielką radością poinformowała swoich fanów o tym fakcie. Umieściła urocze zdjęcie córeczki, którym widzimy ją uśmiechniętą od ucha do ucha. W kapeluszu i kolorowym body wygląda naprawdę słodko, niczym prawdziwa dziecięca modelka. Joanna do fotografii dołączyła wzruszające słowa:

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5 miesięcy mój aniołku. Dałaś mi miłość, o której istnieniu nie wiedziałam.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń od obserwatorów. My się również do nich dołączamy.


Córka Joanny Krupy ma 5 miesięcy

Córka Joanny Krupy ma 5 miesięcy

Asha

Asha

Asha w nowej fryzurze

Asha w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×