Szukaj

Córeczka Joanny Krupy pozuje już jak Top Model! Asha ma uśmiech jak anioł

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Douglas Nunes to dumny ojciec małej Ashy. Co jakiś czas zachwyca swoich obserwatorów zdjęciami z uroczą córeczką. Dziś pojawiło się kolejne i urzekło internautów.

Córka Joanny Krupy ma już prawie 5 miesięcy. Zarówno modelka, jak i jej dumny mąż bardzo chętnie udostępniają zdjęcia małej Ashy w sieci. Już od jej urodzin wszyscy fani mogli podziwiać jej urodę i rozpływali się na jej słodyczą. Douglas Nunes okazał się wymarzonym ojcem i mężem. Joanna, trafiając na niego, miała naprawdę wiele szczęścia, o czym niejednokrotnie wspominała. Już niedługo po ślubie starali się o potomstwo i w końcu im się udało.

Córka Joanny Krupy rozczula uśmiechem

Asha jest naprawdę wyjątkową dziewczynką. Zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie, choć tacie również nie można niczego odmówić. Na jednym z dodanych zdjęć fani zauważyli, że przypomina do złudzenia dziecko z reklamy pewnej słynnej marki związanej z produktami dla dzieci. Wiele osób zwróciło na to uwagę i zaapelowało nawet do firm o kontrakty dla dziewczynki, gdyż jest z niej urodzona gwiazda.

Dajcie temu dziecku kontrakt. Ona naprawdę wygląda jak dziecko Gerbera – ktoś napisał.

Pod zdjęciami nigdy nie braknie również słów uwielbienia nad tym, jak szybko dziewczynka rośnie. Z dnia na dzień, według obserwatorów, staje się coraz słodsza.

Dziś, kiedy to tata córeczki, Douglas, znów zamieścił aktualną fotografię Ashy, także posypały się komplementy. Na zdjęciu oprócz dziewczynki widzimy pieska. To Winston jeden z czworonożnych przyjaciół pary. Jak wiadomo, Joasia walczy o prawa zwierząt i jest ich miłośnikiem. Sama w domu ma kilka psów i zdaje się, że miłość do nich przekazuje również córeczce.

Na fotografii widzimy tatę, który trzyma Ashę, udając, że ta jeździ na swoim psie. Mała dziewczynka wydaje się być bardzo zadowolona z takiej zabawy. W kadrze nie ma młodej mamy. Możemy się domyślić, jaki jest tego powód. Zapewne to ona zrobiła to zdjęcie. Sielanka rodzinna trwa w najlepsze.

córka Joanny Krupy

Asha – córka Joanny Krupy


córka Joanny Krupy

córka Joanny Krupy

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa na chrzest ubrała córkę w ubrania polskiej marki

Joanna Krupa na chrzest ubrała córkę w ubrania polskiej marki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×