Szukaj

Joanna Krupa z córeczką apelują w sprawie kwarantanny: „Młodzi ludzie również umierają”. Mocny wpis modelki

Joanna Krupa z Ashą apelują do fanów na całym świecie o nie wychodzenie z domu na czas pandemii koronawirusa. Modelka opublikowała poruszający wpis.
Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa jest kolejną gwiazdą, która wykorzystuje swoją rozpoznawalność, by uświadamiać internautów o zagrożeniu, jakie niesie ze sobą koronawirus. Modelka zamieściła w sieci apel do fanów, do którego dołączyła zdjęcie z córką Ashą.

Swój wpis, który doczekał się już prawie 100 tysięcy polubień, zaczęła od słów:

Chcę zobaczyć jak moje dziecko dorasta i dlatego ta wiadomość jest tak ważna!

Joanna odniosła się również do krążących w internecie teorii spiskowych, które mówią o próbie zastraszenia społeczeństwa. W sieci pojawiły się głosy, które twierdzą, że pandemia jest próbą ograniczenia swobód obywateli, a media sukcesywnie potęgują w ludziach strach.

Ludzie musicie się obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że to co dzieje się na świecie JEST PRAWDZIWE, a media nie graja tego aby nas przestraszyć.

Joanna Krupa o koronawirusie w Stanach Zjednoczonych

Joanna Krupa apeluje przede wszystkim do Amerykanów, którzy nie przestrzegają kwarantanny. Obawia się, że przez taką nieodpowiedzialność w Stanach Zjednoczonych powtórzy się scenariusz z Hiszpanii.

Mój mąż właśnie rozmawiał z przyjacielem z Hiszpanii z branży medycznej i tysiące ludzi umiera – młodszych i starszych, ponieważ wciąż są ludzie, którzy nie słuchają rządu i nie zostają w domu! Mamy powód do kwarantanny, w przeciwnym razie ten wróg będzie się rozprzestrzeniał! To nie jest czas na spotkania ze znajomymi w domu lub na zewnątrz. To czas, aby zostać w domu i być odpowiedzialnym! Nawet jeśli jesteś młody i zdrowy i nie masz żadnych objawów, może ci się to przydarzyć lub możesz być nosicielem i przekazać to komuś innemu. Młodzi ludzie również umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku! Rodzice miejcie kontrolę nad swoimi dziećmi i sprawcie, żeby zostali w domu! – napisała w swojej odezwie.

View this post on Instagram

I want to see my child grow up and that is why this message is so important ! Guys everyone needs to wake up and realize what is happening in the world IS Real and the media isn’t playing it up to scare us. My husband just spoke w a friend in Spain that is in the medical field and thousands of people Young and older are dying because there is still people out there that are not listening to the government and not staying home! We are in quarantine for a reason otherwise this enemy is gonna keep spreading ! This is not a time to go out and hang out with your friends indoors or outdoors . This is a time for you to stay home and be responsible! Even if you are young and healthy and have no symptoms it can happen to you or u can be contagious and pass it on to someone else . Young people are also dying not just the elderly ! Parents have some control over your kids and make them stay home ! This is a worldwide emergency not a time for everyone to gather together! The government needs to step up and put out $10,000 fines for people that break the rules !

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Modelka kieruje swoja słowa również do amerykańskiego rządu i prosi o bardziej restrykcyjne kary. Proponuje podjąć konkretne kroki i zaostrzyć kary finansowe za nieprzestrzeganie kwarantanny:

To ogólnoświatowy kryzys, a nie czas na spotkania. Rząd musi podjąć kroki i nałożyć grzywnę w wysokości 10 tysięcy dolarów na osoby, które łamią zasady!

My również przyłączamy się do tego ważnego apelu. Zostańcie w domu.


Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa - chrzest córki

Joanna Krupa - chrzest córki

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×