Joanna Krupa przeżyła szok u lekarza. Gwiazda cierpi na nieuleczaną chorobę

Joanna Krupa choroba hashimoto

Joanna Krupa choroba hashimoto

Choroba Joanny Krupy

Joanna Krupa po raz pierwszy przyznała, że ma Hashimoto. Gwiazda zmaga się z nieuleczalną chorobą tarczycy. Modelka opowiedziała o tym w szczerej rozmowie z Agnieszką Jastrzębską na antenie Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa po raz ostatni brylowała na stołecznych salonach w listopadzie. Tuż przed świętami gwiazda wróciła do Los Angeles, a ostatnie tygodnie upłynęły jej pod znakiem walki z podstępną chorobą. Gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską na antenie Dzień Dobry TVN opowiedziała o osobistym dramacie. Rozgrywał się on wtedy, gdy w mediach plotkowano na temat jej rzekomej ciąży.

Jakbym była teraz w ciąży, to nie wiem czy to by było dobre dla mnie – przyznała w Dzień Dobry TVN.

Wszystko przez Hashimoto, chorobę tarczycy, z którą zmagają się miliony kobiet, w tym wiele gwiazd, np. Kinga Rusin, Kayah i Maffashion:

Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam że długi czas mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego.

Hashimoto utrudnia Joannie spełnienie marzeń o macierzyństwie. Modelka otwarcie przyznała, że gdy usłyszała diagnozę lekarza o mało nie wpadła w depresję:

Tarczyca wpływa też na to czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne

Gospodyni Top Model wskazała, że choć sytuacja wygląda na bardzo nieciekawą, to do samego końca zamierza walczyć o swoje zdrowie i życie, niezależnie od fatalnego położenia:

Wiem, że z tarczycą ma problem co druga czy trzecia kobieta i to jest masakra. Woda się zatrzymuje, rano wstajesz i masz oczy napuchnięte. Nie chodzi o to czy jesz więcej czy mniej. Teraz nie mogę schudnąć 2,5 kg. Niby to nie dużo, ale męczy mnie to – dodała Joanna.

Mamy nadzieję, że wkrótce Joanna spełni swoje marzenia o macierzyństwie.

Romain Zago pokazał nową partnerkę! To klon Joanny Krupy!

Joanna Krupa jest w ciąży? Tabloid znalazł dowód w postaci zdjęć. Mamy je

Oto najgłośniejsze okładki 2018 roku! Tym żył polski i światowy show-biznes!


Joanna Krupa i Douglas Nunes na spacerze w Warszawie

Joanna Krupa i Douglas Nunes na spacerze w Warszawie

Joanna Krupa i Douglas Nunes na spacerze w Warszawie

Joanna Krupa i Douglas Nunes na spacerze w Warszawie

Joanna Krupa i Douglas Nunes na Bora Bora

Joanna Krupa i Douglas Nunes na Bora Bora

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×