Szukaj

Joanna Krupa i Douglas Nunes mają poważne plany związane z Polską. Szykuje się prawdziwa rewolucja!

Douglas Nunes Joanna Krupa

Douglas Nunes Joanna Krupa

Joanna Krupa od kilku tygodni przebywa w Polsce. Jak donosi magazyn Na żywo, ta sytuacja ma się jednak przedłużyć. Co takiego planują modelka i jej mąż Douglas Nunes?

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie. Wyjechała z Polski, mając zaledwie 5 lat. Jej rodzina osiedliła się w Chicago. Po kilku latach przeniosła się wraz z mamą i młodszą siostrą do Los Angeles. To właśnie tam rozpoczęła wielką karierę. Już jako 13-latka zapisała się do szkoły dla modelek. Z biegiem lat zyskała sławę i stała się bardzo rozpoznawalna w USA. Jej zdjęcia lądowały na okładkach najpopularniejszych magazynów, a ona sama była uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w tamtejszym show-biznesie.

Modelka zawsze jednak pamiętała, skąd pochodzi. Nawet po wyjeździe z kraju była związana z Polską. Jej mama zadbała, by nie zapomniała ojczystego języka. W ich domu w Los Angeles pielęgnowano wszystkie tradycje i jadano typowo polskie potrawy. Jako dziecko Asia często przyjeżdżała do kraju na wakacje. Chociaż gwiazda świetnie odnajduje się za oceanem, to większa część jej serca zawsze będzie należała do Polski. Często podkreśla to w różnych wywiadach.

Polska jest przyszłością. Skończyły się czasy, gdy ludzie musieli wyjeżdżać z Polski do USA, teraz Polska jest na topie – mówiła Joanna.

Od kilku tygodni modelka znowu przebywa w Polsce. Wszytko to związane jest z nagraniami do programu Top Model, którego od kilku lat jest prowadzącą. W podróży towarzyszą jej 9-miesięczna córeczka Asha, mąż Douglas i jej mama Jolanta.

Joanna Krupa planuje wrócić do Polski?

Z przyjazdem Joanny do Polski wiąże się podobno nie tylko praca. Jak donosi Na żywo, chce również namówić męża na kupno w Polsce domu, w którym mogliby zamieszkać na jakiś czas. Joanna ma tutaj całą rodzinę, a przede wszystkim  swojego ukochanego dziadka Stanisława. Mąż modelki ma firmę produkującą filmy animowane i mógłby nią zarządzać również z Polski.

Zastanawiają się, czy nie kupić domu w Polsce i nie zamieszkać tu na jakiś czas – zdradza „Na żywo” osoba z planu programu TVN.

Podobno pod uwagę brane są dwa miasta. Pierwsze z nich to Kraków, gdzie dwa lata temu wzięli ślub i z którym Joanna jest bardzo związana.

Uwielbiam Kraków (…). Jeździłam tam często, bo moja ciocia tam mieszkała. Mam bardzo dużo pięknych wspomnień z dzieciństwa – mówiła Joanna.

Drugie miasto, które jest szczególnie bliskie jej sercu to Gdańsk. Już w zeszłym roku zabrała tam swojego męża, by pokazać mu zabytkową starówkę.

Był zachwycony gdańską starówką. Powiedział nawet, że mógłby tu zamieszkać – zdradziła magazynowi osoba, która im wtedy towarzyszyła.

Jak donosi magazyn Na żywo, Douglas Nunes powoli uczy się języka polskiego, i tego jak wygląda sytuacja prawna z prowadzeniem filmowego biznesu w Polsce.

Myślicie, że małżeństwo zdecyduje się zamieszkać tu już na stałe?


Joanna Krupa z mężem i córką w restauracji

Joanna Krupa z mężem i córką w restauracji

Joanna Krupa w DDTVN. W co się ubrała?

Joanna Krupa w DDTVN. W co się ubrała?

Joanna Krupa w plenerowym studiu Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w plenerowym studiu Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×