Joanna Krupa jest zrozpaczona. Choroba może przekreślić jej największe marzenie

Joanna Krupa retusz zdjęć

Joanna Krupa boi się, że nie zajdzie w ciążę

Joanna Krupa obawia sie, że choroba może przekreślić jej marzenia o byciu matką. Modelka od dawna powtarza, że chciałaby mieć dzieci, a w 2018 roku wzięła ślub z ukochanym Douglasem Nunesem, który miał być właściwym mężczyzną do zostania ojcem jej pociech. Jaka choroba miałaby jej przeszkodzić w realizacji planów?

Joanna Krupa ma wszystko. Modelka zapracowała na światową sławę, ma pieniędzy jak lodu, cieszy się szacunkiem w branży, jest przepiękna, ma boską sylwetkę i przystojnego jak sam diabeł męża. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko i wyłącznie dziecka… Ale te plany mogą wcale nie być tak łatwe do zrealizowania jak mogłaby sobie tego życzyć. Okazuje się, że gwiazda obawia się trudności w zajściu w ciążę. Dlaczego? Wszystko przez podstępną chorobę, na którą cierpi wiele polskich gwiazd – oraz wiele kobiet. Mowa oczywiście o Hashimoto.

Joanna ma od lat zdiagnozowaną chorobę Hashimoto. Jest właśnie w trakcie kuracji hormonalnej, bo niedawno na jej tarczycy pojawiły się nowe guzki. Jeden z lekarzy w USA powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko. Przy tym schorzeniu w jej wieku bardzo ciężko będzie utrzymać ciążę. Bezpieczniej dla Joanny byłoby, jakby zrezygnowała w ogóle z macierzyństwa. Joanna bardzo mocno to przeżywa, bo jej szanse na zostanie mamą bardzo spadły – wyjawia Fakt

Myślicie, że uda jej się zostać mamą?

Edyta Górniak zmienia swoje życie. Pomaga jej w tym Allan Krupa

Joanna Krupa naprawdę to powiedziała?! Seksbomba w zadziwiających słowach podsumowała nową kochankę Romaina Zago

Allan Krupa w ogniu pytań na Instagramie! Syn Edyty Górniak bardzo dzielnie odpierał ataki Internautów!


Joanna Krupa - Oscary 2014

Joanna Krupa - Oscary 2014

Joanna Krupa – Top Model 7, odcinek 10

Joanna Krupa – Top Model 7, odcinek 10

Joanna Krupa – Top Model 7, odcinek 8

Joanna Krupa – Top Model 7, odcinek 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×