Szukaj

Joanna Krupa drży ze strachu przed zbliżającym się porodem! Najbardziej martwi się o swój biust!

Joanna Krupa Gala

Joanna Krupa Gala

Joanna Krupa już niebawem urodzi swoje wymarzone pierwsze dziecko. Im bliżej do porodu, tym bardziej modelka boryka się z problemami natury osobistej. Gwiazda TVN boi się naturalnego porodu, jak również martwi się o stan swojego biustu.

Joanna Krupa od kilku lat marzyła o macierzyństwie, modelka w tym celu zamroziła nawet swoje jajeczka. Na szczęście gwiazda nie musiała korzystać z metody in vitro, zaszła w ciążę metodą naturalną. Jurorka Top Model niebawem zostanie mamą, o czym sama poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów. Joasia regularnie wkleja zdjęcia swojego powiększającego się brzuszka.

Aktualnie Joanna boryka się z problemem zbliżającego się porodu, swoje dylematy modelka wyjawiła w szczerym wywiadzie dla Gali. Okazuje się, że dzielna Krupa boi się naturalnego porodu, nie jest również przekonana do słuszności karmienia piersią. Mimo takich obaw modelka wraz ze swoim mężem Douglasem planują już kolejne dziecko!

Nie mamy jeszcze pewności co do płci. Pierwsza ciąża jest dla mnie trochę stresująca – niczego się nie wie. W drugiej na pewno jest dużo łatwiej. Już jako nastolatka wiedziałam, że kiedyś będę mieć dziecko. Ale wiedziałam też, że nie chcę urodzić zbyt wcześnie. Najpierw chciałam osiągnąć coś w życiu zawodowym. Byłam egoistką, myślałam o sobie. Chciałam mieć komfort, że jeśli jutro chcę zechcę gdzieś wyjechać to mogę i nie muszę się o nic martwić – wyznała.

Joanna zdradziła, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w USA. Niestety Joasia nie wybrała jeszcze metody porodu, w tym temacie modelka ma wielki dylemat:

Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytałam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, że każdy przypadek jest inny.

Gwiazda TVN zastanawia się także nad karmieniem piersią – obawia się o swoje piersi, bowiem nie znosi gdy je ktoś dotyka:

Wiem, że miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję.

Joanna Krupa dodała w wywiadzie, że dziecko jest spełnieniem jej marzeń, obecnie modelka jest w 23 tygodniu ciąży, czuje się świetnie i ma nadzieję, że w takim stanie dotrwa do porodu.

Trzymamy kciuki.

View this post on Instagram

@joannakrupa na okładce @magazyngala, rozmowa z @anna_zejdler i pierwsza sesja ciążowa gwiazdy Top Model ???? #topmodel #topmodeltvn #topmodelpolska #tvn #tvnpl #gala #repost

A post shared by Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) on

Marcin Tyszka i Joanna Krupa o ciąży Katarzyny Warnke. Jak oceniają jej występ z nagim brzuszkiem w pokazie mody? [WIDEO]

Joanna Krupa pokazała ciążowe krągłości na okładce “Gali”! Tak pięknej sesji dawno nie widzieliśmy!

Joanna Krupa zawstydzi wszystkie gwiazdy! Właśnie zdradziła nam, ile potrwa jej urlop macierzyński! [WIDEO]


Ciężarna Joanna Krupa na okładce Gali

Ciężarna Joanna Krupa na okładce Gali

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu Gala

Joanna Krupa w ciąży – sesja dla magazynu Gala

Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka z badania USG, widać główkę

Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka z badania USG, widać główkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×