Szukaj

Joanna Krupa zmyła makijaż i odkleiła sztuczne rzęsy. Na ulicy moglibyście jej nie rozpoznać

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa w najnowszej relacji na Instagramie pokazała się zupełnie bez makijażu. Nadal wygląda pięknie, ale jednak widać sporą różnicę. Zobaczcie.

Joanna Krupa jest piękną kobietą. W swojej karierze modelki osiągnęła wielki sukces. Pojawiła się na okładkach magazynów tym takich jak FHM, Inside Sport, Stuff, Steppin ‘Out, Shape i Maxim. Ten ostatni nazwał modelkę numerem 55 w rankingu najgorętszych kobiet na świecie z 2011 r. Została oprócz tego wybrana modelką roku w niemieckim wydaniu magazynu w roku 2004–2005. Pojawiła się także dwukrotnie na okładce Playboya i uświetniła okładki południowoafrykańskiego GQ oraz polskie wydania Cosmopolitan, InStyle, Glamour i Grazii.

Lista jej osiągnięć w dziedzinie mody jest ogromna. Nic dziwnego, niebieskooka blondynka może się pochwalić nienaganną figurą i zjawiskową urodą. Os 10 sezonów prowadzi polskie wydanie Top Model. W Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka, zasłynęła z udział w reality shows, między innymi The Real Housewives of Miami.

Joanna Krupa bez makijażu. Jak wygląda?

Obecnie Joanna Krupa spełnia się dodatkowo jako mama i żona. W 2018 roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, którego spotkała przypadkiem, na spacerze z psami. W 2019 roku na świat przyszła córeczka pary Asha Leigh Nunes.  Modelka nie zrezygnowała z kariery, ale jej pany zawodowe zostały podporządkowane dziewczynce.

Krupa od lat niezmiennie zachwyca urodą. Na jej Instagramie możemy podziwiać nieskazitelną cerę, zawsze jasne spojrzenie i idealnie ułożone włosy. Jednak od czasu, kiedy na świecie pojawiła się Asha, zdarza się, że Joasia pokazuje się bez makijażu. Są to zdjęcia najczęściej robione spontanicznie, o poranku, zazwyczaj przez Douglasa.

Mimo że i tak modelka wygląda pięknie i pewnie niejedna kobita pozazdrościłaby jej urody, to jednak widać sporą różnicę pomiędzy fotografiami, na których Joanna jest zupełnie bez makijażu, a tymi w make-upie. Jedno co się nie zmienia, to nieskazitelna cera Krupy.

Cóż, nie każda celebrytka ma tyle odwagi, żeby pokazać fanom prawdziwe oblicze. Jednak Joanna nie musi nikomu już udowadniać, jak piękną jest kobietą, zna swoją wartość i swobodnie może publikować zdjęcia, jak ją natura stworzyła, bez grama podkładu, pudru, kredki czy korektora i szminki. Porównanie w naszej galerii.


Joanna Krupa bez makijażu

Joanna Krupa bez makijażu

Joanna Krupa bez makijażu

Joanna Krupa bez makijażu

Joanna Krupa w makijażu

Joanna Krupa w makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×