Joanna Krupa z córką podczas porannych czułości świętują Dzień Matki. Jak one razem śpiewają! Tak Asha rozpieszcza mamę

Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa pokazała swoim fanom pełne czułości nagranie z Ashą, które powstało o poranku. Zachwytom internautów nie ma końca.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes stworzyli bardzo udane małżeństwo, a wszystko stało się za sprawą przypadku. Poznali się na spacerze z psami. Mężczyzna nie miał pojęcia, że piękność, która spotkał, a która go zauroczyła, to prawdziwa gwiazda. Od razu jednak wiedział, że to ta jedyna. Zakochali się w sobie i szybko zdecydowali się zalegalizować swój związek – ślub wzięli w Krakowie, a niedługo potem zostali rodzicami uroczej dziewczynki.

Asha jest jedynaczką i kiedy Joanna Krupa realizuje projekty zawodowe, często zostaje pod opieką taty. Douglas nie może się nudzić z córeczką, bo dziewczynka to żywe srebro.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła o córce Joanna Krupa w rozmowie z Twoim Imperium.

Niewątpliwie jest także ulubienicą internautów obserwujących profile jej rodziców, a oni nie szczędzą zdjęć małej, a także filmików, w których to Asha gra główne skrzypce. W niedzielę Joanna pokazała zdjęcie z córką, a także wideo, na którym widać ich poranne czułości. Internauci są zachwyceni.

Joanna Krupa, Asha i ich poranne czułości. Urocze wideo

Joanna Krupa od urodzenia córki chwali się nią w sieci. Asha rośnie na naszych oczach i z miesiąca na miesiąc jest bardziej urocza. Widać także, że rodzice zbudowali z dzieckiem piękną więź. Douglas Nunes i Asia dbają o to, żeby ich jedynaczka miała beztroskie dzieciństwo. Na ich profilach nie brakuje kadrów z zabaw z psami, odwiedzin rodziny z obu stron, a także wzajemnych czułości.

W niedzielę modelka pokazała jeden z poranków z córeczką. Beztrosko spędziły go w pościeli, razem śpiewały, a nie zabrakło także całusów  przytulasów.

Nie ma słów, które opiszą, jak cię kocham – napisała Joanna i oznaczyła w hasztagu Dzień Matki, który jest właśnie celebrowany za oceanem.

Internauci są zachwyceni postem Joanny Krupy. Asha zawsze potrafi rozczulić ich i rozbawić.


Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa rozmawia z Ashą na FaceTime

Joanna Krupa rozmawia z Ashą na FaceTime

Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa i Asha o poranku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×