Szukaj

Jej botoks nie jest potrzebny! Joanna Koroniewska pokazała swoje zmarszczki na twarzy. Wygląda pięknie!

Joanna Koroniewska zmarszczki

Joanna Koroniewska zmarszczki

Joanna Koroniewska ze zmarszczkami na twarzy

Żyjemy w bardzo specyficznych czasach. Moda na makijaż w stylu Kim Kardashian, diety zmieniające rysy twarzy i obsesyjne wręcz dążenie do „młodnienia” wraz z upływem lat sprawiły, że ideał kobiecego piękna wypaczył się nieco. Dopiero od niedawna, w dobie promowania zdrowego trybu życia, „fit sylwetki” i naturalności, kobiety przestały bać się swojego wyglądu.

Wiele kobiet wciąż dąży jeszcze do starego kanonu, w myśl którego żadna zmarszczka nie ma prawa się pojawić, a wszystkie przebarwienia powstające z czasem należy od razu konsultować z kosmetyczką. Na szczęście gwiazdy wiedzą lepiej i chętnie promują naturalność. Na profilach społecznościowych Anny MuchyMałgorzaty Kożuchowskiej czy Anny Lewandowskiej często można znaleźć zdjęcia bez makijażu lub takie, na których pokazują „niedoskonałości”, nie przejmując się krytycznymi komentarzami.

Joanna Koroniewska należy do tego chlubnego grona. Aktorka chętnie pokazuje się bez makijażu, ustanawiając zdrowy i przyjemny dla oka przykład dla innych kobiet, że bez botoksu też da się żyć. Mało tego, ma przy tym „czelność” wyglądać perfekcyjnie. Na jej Instagramie pojawiło się niedawno zdjęcie, do którego Joanna pozowała w delikatnym makijażu i czerwonym, bardzo świątecznym sweterku. Tym, co rzuca się od razu w oczy, jest również siateczka drobnych zmarszczek.

I choć Koroniewska bez problemu mogłaby sobie pozwolić na boską interwencję botoksu, nie zapowiada się raczej, by miała to zrobić. Fani zaś bardzo doceniają jej naturalną urodę, w komentarzach zasypując aktorkę komplementami.

Da się? Da. 😉

Joanna Koroniewska ostrzega przed Maciejem Dowborem. Jej zdjęcie namiesza w mediach: „Publikuję je z absolutną premedytacją”

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdy. Na te słowa jej fani czekali latami! [WIDEO]

Zjawiskowa Joanna Koroniewska w ślubnej sesji! Dawno nie widzieliśmy tak pięknej panny młodej


Joanna Koroniewska ze zmarszczkami

Joanna Koroniewska ze zmarszczkami

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska metamorfoza

Joanna Koroniewska metamorfoza

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×