Joanna Koroniewska przesadziła z retuszem. Mamy to samo zdjęcie w wersji naturalnej. Różnicę widać gołym okiem

Joanna Koroniewska po retuszu

Joanna Koroniewska po retuszu

Joanna Koroniewska porównała na Instagramie dwa zdjęcia. Na tym bez retuszu wygląda jak zupełnie inna osoba. Zobaczcie.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Nie da się ukryć, że aktorka podbija serca internautów swoim niezwykłym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i świata. Widać to w zasadzie w każdym poście. Przykładem może być jej komentarz po awanturze w sprawie wielkości biustu, która rozpętała się pod zdjęciem z treningu.

Do wszystkich szczerze zaniepokojonych wielkością moich piersi. Kochani! Uwielbiam swój rozmiar. Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Każdy ma prawo wyglądać, jak chce. Na tym właśnie polega samoakceptacja. Swoje, pewnie gdzieś tam ogólnie przyjęte wady zamieniam w zalety!!! Kocham je miłością wielką! Żeby nie było! Najbardziej dlatego, że mam to szczęście, że jest zdrowy – napisała wówczas.

W piątek postanowiła porównać dwa zdęcia – takie bez filtrów i drugie, z retuszem. Jakie wnioski wyciągnęła?

Jak wygląda Joanna Koroniewska na zdjęciu bez retuszu?

Joanna Koroniewska wyrasta na prawdziwą królowa polskich social mediów. Projekty, które realizuje z Maciejem Dowborem – Domówka u Dowborów, a także kanał na YouTubie Dowbory be Happy okazały się wielkimi hitami. Małżonkowie mają coraz więcej fanów, a internauci cenią parę za poczucie humoru i to, że często odczarowywują pełen blasku i sztuczny świat sociali.

W piątek Koroniewska postanowiła sprawdzić, jak prezentuje się na zdjęciu bez i z filtrami. Zestawiła swoje dwie fotografie, na których pozuje w bikini i napisała:

Instagram vs reality.
Mnie się NAPRAWDĘ to drugie zdjęcie nie podoba a Wam???

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Wiele internautek podziela zdanie Joanny Koroniewskiej i uważają, że kadr bez retuszu jest lepszy. Trzeba jednak przyznać, że filtry bardzo zmieniają wygląd, bo aktorka wygląda jak zupełnie inna osoba.


Joanna Koroniewska po retuszu

Joanna Koroniewska po retuszu

Joanna Koroniewska przed retuszem

Joanna Koroniewska przed retuszem

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×